İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. 27 saniyelik Elden Ring oynanış görüntüleri sızdırıldı

27 saniyelik Elden Ring oynanış görüntüleri sızdırıldı

content 616d8d025e826 73124

 İlgili haberlerde, Elden Ring‘in Ocak’tan Şubat’a ertelendiği haberini aldık .

Orijinal hikaye: Games Anime and More adlı artık feshedilmiş bir YouTube kanalı, kaldırılmadan önce internette dolaşan 27 saniyelik bir Elden Ring oynanışı klibi yayınladı. (Muhtemelen onu Twitter‘da veya Elden Ring alt dizininde bulabilirsiniz .) Görüntüler fazla bir şey göstermiyor, sadece uçurumun kenarında parlayan bir ağaca bakan, bazı kayaların üzerinden atlayan ve birkaç kartalı korkutan zırhlı bir karakter. Uçarken arkalarında tüy bırakırlar ki bu güzel bir detay.

Gösterilenlerle ilgili en dikkate değer şey, oyuncu-karakterin Dark Souls oyunlarında olduğu gibi bir koşu yapmak yerine ayakta zıplayabiliyor olmasıdır. Tam Sekiro duvar atlama çevikliği önermese de, en azından farklı bir şey.

 

Gözlemci oyuncular ayrıca sızdırılan görüntülerin nerede gerçekleştiğini de buldular ; resmi oyunda gösterilen manzaradan küçük bir kesit.

Sızıntı yapan kişi , grafiklerle ilgili şikayetleri bekliyordu ve “Birkaç haftalık ama Xbox One‘dan geliyor ve yeni Nesil konsoldan değil. Ayrıca, harici araçlar kullanılarak yakalanması nedeniyle kalite daha da düşüyor.” Bu, bazı insanların çimlerin video oyunu yaprakları için zorlu standartlarını nasıl karşılayamadığı konusunda huysuz olmasını engellemedi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap