1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. AMD, Xbox Game Pass Hediye Dağıtıyor

AMD, Xbox Game Pass Hediye Dağıtıyor

maxresdefault 2

AMD, Radeon grafik kartı veya Ryzen masaüstü işlemci alana PC için Xbox Game Pass hediye ediyor.

AMD, seçili AMD Radeon grafik kartları veya AMD Ryzen masaüstü işlemcileri satın alan oyun severlere PC için Xbox Game Pass bir aylık erişim imkanı sağlanacağını duyurdu.

PC platformu için geçerli olan ve AMD XPG “Equipped for Battle” isimli bu paket için oyuncuların belirli AMD Ryzen 5000 Serisi ve AMD Ryzen 3000 Serisi masaüstü işlemcileri veya AMD Radeon RX 6000 Serisi grafik kartlarından satın almaları gerekiyor. Bu kampanyaya katılan oyun severler merakla beklenen Halo Infinite dahil olmak üzere 100’den fazla en iyi PC oyununun keyfini çıkarabilecek.

Bu pakete, AMD’nin şimdiye kadar geliştirdiği en hızlı grafik kartı olan AMD Radeon RX 6900 XT grafik kartının da dahil olduğu belirtildi. Oyuncular ayrıca Radeon RX 6900 XT ekran kartı satın alarak Far Cry 6 ve Resident Evil Village oyunlarını ücretsiz sunan AMD Radeon RX 6900 XTRaise the Game” paketinden de yararlanabilir.

Radeon RX 6800 XT ve Radeon RX 6900 XT grafik kartlarına sahip oyuncular, Marvel’s Guardians of the Galaxy’de Ultra ayarlarla 4K’da önceki 21.10.2 sürücüsüne kıyasla yüzde 21’e varan performans artışı görecek. Oyuncular ayrıca yeni sürücü ile birlikte 28 Ekim’de çıkacak olan Age of Empires IV için performans optimizasyonlarını deneyimleyebilecek.

Yorum Yap