1. Ana Sayfa
  2. Kripto Haberleri
  3. Bitcoin, BTC fiyatının hala en kötü durumunun altında olduğunu iddia ediyor

Bitcoin, BTC fiyatının hala en kötü durumunun altında olduğunu iddia ediyor

bitcoin kripto para 1513059

Bitcoin için 60.000 $ aylık bir rekor olabilir, ancak uzun süredir devam eden analiz, Kasım ayının başına kadar minimum 63.000 $ talep ediyor.

BitcoinBTC ), kritik aylık kapanışa birkaç saat kala 31 Ekim’de 60.000 dolarlık yeni destek testleri gerçekleştirdi.

Btc Grafiği
BTC/USD 1 saatlik mum grafiği

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den  elde edilen veriler , Pazar günü cansız fiyat hareketi gösterdi ve BTC/USD Ekim kapanışı için “en kötü durum senaryosunun” altında kaldı.

Analistler, ayın sonunun bir geri dönüş sağlayıp sağlayamayacağını ve üçüncü ay boyunca en kötü durum teorisinin doğruluğunu kanıtlayıp kanıtlayamadığını görmek için sabırsızlanıyorlardı.

Stoktan akış modelinin babası olan yaratıcısı PlanB, Ağustos ve Eylül için sırasıyla 47.000 $ ve 43.000 $ ‘lık finalleri doğru tahmin etti .

Bununla birlikte, başarılı olmasa bile, Ekim’i 60.000 doların üzerinde bitirmek, kendi içinde birçok başarıya işaret edecektir.

Benjamin Cowen
Benjamin Cowen Tweeti

Cointelegraph‘ın daha önce belirttiği gibi , Pazar günleri bu ay Bitcoin‘den daha zayıf bir performans görme eğilimindeydi ve Pazartesi günü ruh halini bir güç gösterisiyle karşılaştırdı. Popüler tüccar ve analist TechDev, “Kasım ayına hazır olun diyor” diyerek günü özetledi ve önümüzdeki aya odaklandı.

Btc Grafiği
BTC/USD 1 aylık mum grafiği

Yorum Yap