1. Ana Sayfa
  2. Oyun İndirimleri
  3. Dead by Daylight Ücretsiz Oluyor – 2 Aralık

Dead by Daylight Ücretsiz Oluyor – 2 Aralık

721397 scaled

Dead by Daylight Ücretsiz Oluyor

Behavior Interactive’s firması tarafından yapılmış olan Dead by Daylight, seri katil simülatörü, Epic Games Store tarafından ücretsiz olarak verilecek.

Epic Games Ücretsiz oyun vermeye doymuyor!

Epic Games tarafından Dead by Daylight ücretsiz oluyor.

No Man’s Sky gibi oyunlar daha fazla ilgi çekiyor olsa da, Dead by Daylight‘ın lansmanından bu yana değişme şekli dikkat çekicidir. “Behavior Interactive’in Steam’de Dead by Daylight‘ı piyasaya sürmesinden bu yana geçen beş yıl içinde, oyun mekanik, çok yönlü yapılar ve stratejilerden oluşan ultra karmaşık bir ağ ve her biri göreceli güçlü ve zayıf yönlerle donatılmış farklı bir karakter paketi geliştirdi” diyor. “Komedi-kork oyunu olan şey, derinlik açısından neredeyse League of Legends evrenine dönüştü. Dead By Daylight‘ın 2021’in başında kendini bulduğu yer burası: Freddy Kreuger, Bubba Sawyer ve Michael Myers’ın ev sahipliği yaptığı esports’a layık bir girişim.”

Dead by Daylight’ı süper yatırım yapmadan oldukça düzenli olarak oynuyorum, çünkü küçük bir grup arkadaş olarak içeri girip katili zekalılaştırmaya çalışmak çok eğlenceli. Oyunun karmaşıklığı gerçek ama aynı zamanda aşırı satılabilir: altta, bu büyük bir pis katilden saklanmak ya da katil olmak ve bu sinsi sıçanları bulmaya çalışmakla ilgili bir oyun olmaya devam ediyor.

Ayrıca yaşlı erkeklerin zehirli olması için geniş fırsatlar sunar.

Dead by Daylight , 2 Aralık’ta Epic Games Store’da mutlak bir DLC depolama alanının yanında görünecek ve 9 Aralık’a kadar ücretsiz olacak.
Yazar Hakkında

İki kişinin bildiği, sır değildir

Yorum Yap