İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Sizler İçin Derledik: En İyi 4 Discord Botu

Sizler İçin Derledik: En İyi 4 Discord Botu

indir 1

Discord Nedir?

Gamerların arkadaşlarıyla sesli iletişimde bulunabilmek için sürekli kullandığı program kesinlikle Discord diyebiliyoruz. Uygulama içinde sunucuların basitçe kurulabilmesi, Kişiler arası veya grup iletişimleri yapılabilmesine olanak sağlıyor.

Nedir Bu Discord Botları ?

Discord Botları, sunucunuzda manuel olarak yapılacak birçok işi basit komutlar yazarak gerçekleştirmenize yarar. Örneğin bir kullanıcıyı yasaklayabilir,susturabilir,sağırlaştırabilir veya sunucunuzdan atabilir.

Ayrıca bazı Discord botları sayesinde sunucunuzda müzik dinleyebilir veya oyunlar oynayabilirsiniz. Bu yüzden sizler için en yararlı ve kullanıcı dostu olan en iyi discord botlarını derledik.

En İyi 4 Discord Botu

1MEE6

MEE6 botu sayesinde sunucunuzda seviye sistemi uygulayabilir,müzik dinletebilir ve moderasyon işlemleri yapabilirsiniz.Buradan sunucunuza ekleyebilirsiniz.

 

2MC-AT

Türk yapımı bir Discord botu olan MC-AT, küfür, argo kelime filtre sistemi sayesinde sunucunuzda küfür ve argo kelimeleri engelleyebilirsiniz. İsterseniz buradan sunucunuza ekleyebilirsiniz.

3Giveaway

Giveaway botu sayesinde discord sunucunuzda süreli ve anlık çekilişler yapabilirsiniz.İsterseniz buradan Giveaway discord çekiliş botunu sunucunuza ekleyebilirsiniz.

4Vexera

Vexera müzik botu sayesinde Discord sunucunuzda %100 ücretsiz bir şekilde müzik dinletebilirsiniz.İsterseniz Vexera Discord Müzik Botunu buradan sunucunuza ekleyebilirsiniz.

 

 

Yazar Hakkında

İki kişinin bildiği, sır değildir

Yorum Yap