1. Ana Sayfa
  2. Kripto Haberleri
  3. Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

btc eth

Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak yeni bir rekora imza attı

Analistler, birden fazla faktörün ETH’nin 5.000 dolara yükselmesine işaret ettiğini ve BTC’nin 85.000 dolara kadar önemli bir dirençle karşılaşmasının beklenmediğini söylüyor.

Boğaların BitcoinBTC ) fiyatını 63.000$ destek bölgesinin yakınına geri getirmeyi başarması ve Ether’in ETH ) 4.460$’da tüm zamanların en yüksek seviyesini oluşturmasının ardından, 29 Ekim’de kripto para piyasası yüksek bir ruh halinde.

Ethereum
Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

Bitcoin 60.000 $ seviyesinin üzerinde destek bulduğuna ve Ether fiyat keşfine girmeye çalıştığına göre, analistler piyasa hakkında şunları söylüyor.

Boğalar, BTC’nin 90.000 dolara ulaşabileceğini düşünüyor

BTC ve Eter görülen boğa hamle bağımsız piyasa analisti Crypto_Ed_NL için yansıma bir an neden tweetlediği o $ 73,000 hedef verildiğinde “Ben 40.000 $ boğa yeterli değildi görünüyor” söyledi.

Bitcoin
Bitcoin Grafiği

Son hareketleri dikkate aldıktan sonra analist, “hedefin 90.000 dolara yükseldiğini ve bir düzeltmeden sonra 100.000 dolar görmemiz gerektiğini” belirtti.

Bu senaryonun Ether fiyatını tam olarak nasıl etkileyeceği ile ilgili olarak Crypto_Ed_NL , fiyat hareketinin nasıl gelişebileceğini özetleyen bir takip tweeti yayınladı ve 6.000 doların üzerinde bir fiyat hedefi verdi.

Ethereum
Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesi

BTC için bir sonraki büyük engel 85 bin dolar

Bitcoin için fiyat hareketine daha derinlemesine bir bakış, kripto piyasası istihbarat firması Decentrader tarafından sağlandı ve geçen hafta BTC fiyatındaki 67.000 dolardan %14 gerilemenin “token marjlı kaldıraç tüccarlarının agresif bir şekilde son koşuyu özlemesinden kaynaklandığını” belirtti. -tüm zamanların en yüksek ve kısa çıkış seviyelerine kadar.”

Decentrader’a göre, hem uzun hem de kısa pozisyonlar, 20 Ekim’de toplam 120 milyon dolarlık kısa pozisyon tasfiye edildikten sonra son fiyat düşüşünün acısını hissettiler.Ertesi gün 100 milyon dolarlık tasfiye yaşadı.

Bitcoin
Bitcoin Destek Grafiği

Şimdi, BTC fiyatı “bu yıl Mayıs ayından itibaren başarısız ralli noktasına geri çekildi” ve bu şimdi “başarısız kopuşun ardından destek görevi görüyor”.

Eterhereum, 5.000 dolara devam etmeye hazır

Ether için fiyat hareketinin yakın gelecekte nasıl bir seyir izleyeceğine dair olası bir senaryo, piyasa analisti ve Cointelegraph’a katkıda bulunan Michaël van de Poppe tarafından sağlandı.

Ethereum
ETH/USDT 1 günlük grafik

Yorum Yap