1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. GTA The Trilogy Hakkında Her Şey!

GTA The Trilogy Hakkında Her Şey!

gta the trilogy cikis tarihi sistem gereksinimleri ve turkiye fiyati 2

Rockstar Games’in efsane GTA serisinin bir zamanları kasıp kavuran üç mükemmel oyununu yenileyerek piyasaya tekrar sunacağını duymuşsunuzdur. Bazıları bunu gereksiz bulurken çoğu kişi de dört gözle bekliyordu. Ancak son gelen haberlerle beraber birçok olumsuz eleştiri ve tepkiler de gelmeye başladı. İşte Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas serisiyle ilgili tüm bilinenler.

Öncelikle Trilogy paketi önceden de açıklandığı gibi 11 Kasım’da çıkışını yapacak. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve PC platformlarına çıkış yapacak seriden tanıtım videosu ve fiyatlarla ilgili bazı açıklamalar geldi.

Öncelikle serinin Türkiye fiyatının oldukça pahalı olduğunu söylemek gerek. Son zamanlarda çıkan oyunların birçoğunun fiyatına göre normal olsa da yine de görmezden gelinemeyecek bir fiyatla bizi karşılıyor. Serinin ABD fiyatı 60$, Türkiye fiyatı ise 529 TL

Bunun yanında tabiki sistem gereksinimlerinden de bahsetmek gerek. Serinin istediği sistem gereksinimlerinin çok düşük olduğu söylenemez. Aşağıda ayrıntılı şekilde gereksinimlere bakabilirsiniz;

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel® Core™ i5-2700K / AMD FX-6300

RAM: 8GB

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB

Depolama: 45GB

Tavsiye Edilen

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel® Core™ i7-6600K / AMD Ryzen 5 2600

RAM: 16GB

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon RX 570 4GB

Depolama: 45GB

Paketin tanıtım yazısında ,

“Üç ikonik şehir, üç destansı hikaye. Türünün öncüsü klasik Grand Theft Auto üçleme olarak geliyor. Grand Theft Auto Trilogy: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas yeni nesil cihazlar için geniş kapsamlı güncelleme ve geliştirmelerden geçti. Çok sevilen bu oyun dünyalarını yepyeni detaylarla yepyeni bir boyutta yeniden canlandıran bu geliştirmeler arasında muhteşem yeni ışık ve mekan geliştirmeleri, yüksek çözünürlüklü dokular, artırılmış görsel derinlik, Grand Theft Auto V tarzı kontroller ve hedefleme ile daha pek çok geliştirme var.” yazsa da son çıkan görseller ve videolar o kadar da büyük gelişmelerin olmadığını ve grafiklerin beklenildiği kadar iyi olmadığını gösteriyor. Aşağıdan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/D71cBUeAL58

Şimdiye kadar gelen tepkiler karışık olsa da tam çıkış yapmadan net bir şeyler söylemek doğru olmaz. Peki sizin bu konu hakkında fikirleriniz neler? Sizce fiyatına değiyor mu?

Yorum Yap