İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Instagram Abonelik Sistemi Geliyor! (10,99TL)

Instagram Abonelik Sistemi Geliyor! (10,99TL)

instagram abonelik ozelligini duyurdu

Instagram Duyurdu: Instagram ‘Abonelik’ Sistemi Geliyor!

Instagram’a uzun zamandır gelmesi bekliyor olduğumuz özellik içerik üreticilerine abonelik özelliği sonunda geliyor. Instagram abone olma ücretleri beraberinde açıklandı.

Popüler sosyal mecralardan biri olan Instagram, bu yıl yapmış olduğu açıklamada içerik üreticilerine twitch benzeri bir abonelik sistemi özelliği düşündüklerini duyurmuştu.

Instagram yeni gelecek olan Instagram Abonelik Sistemini duyurdu.

Instagram’ın açıklamış olduğu özelliğin ne kadar sürede geleceğini merak içinde bekliyorken bugün Instagram, uygulama için bir güncelleme yayımladı ve ‘Uygulama içi satın alımlar’ bölümünde ‘Instagram Subscriptions (Instagram Abonelikleri)’ bölümünü eklediği farkedildi.

Instagram Abonelik Sistemi Fiyatları Ne?

Instagram’ın yapmış olduğu bu değişim, sadece yurt dışı için değil Türkiye’deki aylık abonelik fiyatlarını açıkladı. Uygulama mağazaları üzerinde bulunan bilgilere göre, aylık 10,99 TL karşılığında bir Instagram içerik üreticisine abone olabilirsiniz. Yurt dışında ise bu fiyat 0,99 dolar olarak gözüküyor.

Instagram Abonelik (Instagram Badges) Sistemi Fiyatları

  • 10,99TL
  • 54,99TL
  • 22,99TL
  • 10,99TL
  • 54,99TL
  • 22,99TL

Abonelik Sisteminin Farklı Seçenekleri Olabilir

Fiyatlara bakarsak Instagram’ın bir değil birden fazla abone olma seçeneği geliştirdiğini görebiliriz ancak bu konuda kesin bir bilgi yok.

Yazar Hakkında

İki kişinin bildiği, sır değildir

Yorum Yap