İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Oppo’nun İlk Katlanabilir Telefonu Yakında Çıkabilir

Oppo’nun İlk Katlanabilir Telefonu Yakında Çıkabilir

B4P3LCFBbH4qwgTAPCRQyK 970 80.jpeg

Son zamanlarda , bir akıllı telefon ekranından mümkün olanlarla oynayan Oppo‘dan bazı garip ve harika prototip cihazlar görmüş olsak da, şirketten hala gerçek bir katlanabilir – yakında sona erebilecek bir bekleyiş için bekliyoruz.

Çinli bir kaynaktan ( GSMArena aracılığıyla ) gelen bir ipucuna göre , katlanabilir telefon önümüzdeki ay, Kasım 2021’de kapanacak. Son zamanlarda katlanabilir telefon cephesi oldukça sessizdi, bu nedenle yepyeni bir cihaz kesinlikle memnuniyetle karşılanacaktır.

Bu özel sızıntı, yeni cihazın 8 inç, 120Hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip olacağını gösteriyor, ancak başka ayrıntı alamıyoruz. Aslında bu yılın büyük bir bölümünde bir Oppo katlanabilir telefonun gelmesini bekliyorduk .

2021’in birçok üst düzey Android akıllı telefonu gibi bir Snapdragon 888 yonga seti ile güçlendirilebilir.

Görünüşe göre ön tarafta 32MP kamera ve arkada 50MP kamera olacak ve telefondaki Android 11 yazılımıyla gelecek. İken Android 12 şimdi Piksel ahizeye kullanıma sunuluyor, bunun diğer cihazlarda gelmesi için bir süre alacak.

Henüz bilmediğimiz şey, bu katlanabilir telefonun ne tür bir fiyatla satışa sunulacağı ve bunun ne kadar başarılı olduğunu belirlemede uzun bir yol kat etmesi muhtemel. Oppo tarafından resmi olarak herhangi bir şey açıklanır açıklanmaz, elbette size haber vereceğiz.

Katlanabilir Telefonların Yükselişi

Katlanabilirler birkaç yıldır bizimle birlikte, ancak henüz ana akıma girmediklerini söylemek doğru olur. Oppo ve diğer telefon üreticilerinin gelecekte katlanabilir telefonları çıkarmayı düşünmeleri sayesinde bu 2022’de değişebilir.

 Piksel 6 ve Piksel 6 Pro şimdi resmi, biz hala uzun söylenti hakkında Google’dan kendisinden değil duymuş şey Piksel katlayın . Göründüğü zaman ve ortaya çıktığında, bu belirli form faktörüne olan ilgiyi birkaç çentik artırması muhtemeldir.

Bu arada, Samsung Galaxy Z Fold 3 , Samsung Galaxy Z Flip 3 , Motorola Razr ve katlanabilirler için uçuran diğer modellerimiz var. Pahalı tarafta kalıyorlar, ancak teknolojinin maliyeti düştükçe bu değişecek.

Tabii bir de henüz onaylanmamış katlanabilir iPhone var : Apple konu yeni teknolojiler olduğunda acele etmekten hoşlanmaz, bu yüzden bir iPhone Fold ortaya çıktığında (eğer olursa), katlanabilir telefonlar beklerdik. Oldukça iyi kurulmuş olmak.

Yazar Hakkında

Yorum Yap