İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Türkiye’nin Oyun Forumu

Türkiye’nin Oyun Forumu

turkiyenin oyun forumu

Oyun forumu sektörünün son birkaç yılda büyük ilerleme göstermesi ile beraber oyun sayıları arttıkça beraberinde bu oyunlar için duyulan bilgi gereksinimleri de artış göstermektedir. Geçmişte yapılan bilgisayar ve konsol oyunları bugüne göre nispeten daha anlaşılır ve basit olmaktaydı. Bu nedenle oyun severler oynadıkları oyun hakkında herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyduğunda kolaylıkla ulaşabilmekteydi. Örneğin online bir oyun olan Knight Online oyununda oyun forumu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kişi kısa bir arama sonucunda kolay bir şekilde bilgiye ulaşabilmekteydi.  Ancak günümüzde yapılan oyunlar daha karmaşık bir oynayışa sahip olduğundan bilgiye ulaşmak biraz daha zor olabilmektedir. Bu durumda Türkiye’nin oyun forumu olan www.yarasa.net devreye giriyor. Bu oyun forumunda her oyun kategorisinden bilgiye ulaşmak mümkün!

Oyun Forumu

Geçmişte oyunlar için oluşturulan forum siteleri oldukça azdı ve genelde yalnızca tek bir oyun üzerine kuruluydu. Yine aynı bir örnekle Knight Online oynamak isteyen bir oyun sever New World Türkiye Forum diye bir arama yaptığında çok az sayıda forumla ve içerikte karşılaşmaktaydı. Ancak yarasa.net ile bu durum ortadan kalkıyor. Bu oyun forumu bilgisayar, konsol ve telefon oyunlarının tamamı için kategoriye sahiptir. Bu kategorilerde oynadığınız her oyunla ilgili bilgiye kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Bilgi paylaşımı üzerine oyun severler için kurulan bu forum tüm oyunlar için en doğru bilgileri sunuyor. Daha önceden açılmamış bir konuyu ise siz açarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yarasa.net bir forum sitesi olduğundan konular çoğu zaman başka oyuncular tarafından açılmaktadır. Bu şekilde bilgi paylaşımı yapılarak oyunlar her zaman daha eğlenceli hale geliyor. Ayrıca forum içerisinde düzenlenen çeşitli etkinlikler ve çekilişler ile oyun oynarken kazanmak da mümkün 

Yorum Yap