1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Playstation Plus Kasım Oyunları Paylaşıldı

Playstation Plus Kasım Oyunları Paylaşıldı

1.

PS VR için The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition ve Before You Fall da 2 Kasım’da çıkıyor.

2 Kasım Salı gününden itibaren oyun kitaplığınıza ekleyebileceğiniz toplam altı oyunla bu Kasım’da tam bir PlayStation Plus serisi olacak. ardından Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning‘in fantastik dünyasında silahları kullanın ve canavarlarla savaşın.

PS VR‘nin 5. yıl dönümünü kutlamak için bu ayın PlayStation Plus serisinde üç adet bonus PS VR oyunu yer alacak. The Persistence‘da prosedürel olarak oluşturulmuş bir uzay gemisinde korkulardan kurtulun, The Walking Dead: Saints & Sinners‘da zombilerle mücadele edin ve Roguelike Before You Fall‘da kılıç becerilerinizi sergileyin.

Knockout City | PS5 ve PS4

Çevrimiçi destansı yakartop savaşları ile skoru hesaplarken, rakip ekiplerle şık bir şekilde takım kurun ve düello yapın. Takım tabanlı çok oyunculu oyunlara yepyeni bir bakış açısıyla olağanüstü eğlenceye ve yoğun rekabete hazır olun. Knockout City‘yi ele geçirmeye başlamak için karakterinizi özelleştirin ve arkadaşlarınızla bir ekip oluşturun. Harita üzerinde uçan topları yakalarken ve yakalarken hileli atışlar ve koordineli ekip çalışması ile rakiplerinizi nakavt edin. top yok mu? Sorun değil! Kelimenin tam anlamıyla top yapabilir, bir takım arkadaşının eline geçebilir ve nihai silah haline gelebilirsiniz.

First Class Trouble | PS5 &PS4

First Class Trouble, altı kişinin lüks bir uzay kruvazöründe çevrimiçi birlikte oynadığı bir sosyal kesinti partisi oyunudur. Her oyunun başında, dört oyuncu rastgele olarak Sakinler olarak seçilecek ve geminin kalbindeki haydut bir yapay zekayı işbirliğiyle kapatmaya çalışacak. Diğer iki oyuncu, yalan söyleyen, aldatan ve onları durdurmak için ne gerekiyorsa yapan Personoids olacak! Takım çalışması hayatta kalmanın anahtarıdır, ama kime güvenebilirsin?

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning | PS4

Çok satan yazar RA Salvatore, Spawn yaratıcısı Todd McFarlane ve Elder Scrolls IV: Oblivion baş tasarımcısı Ken Rolston‘ın zihinlerinden, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning geliyor. Çarpıcı görseller ve rafine oynanışla yeniden düzenlendi Re-Reckoning, genişleyen bir oyun dünyasında yoğun, özelleştirilebilir RPG savaşı sunuyor. Hareketli Rathir şehrinden geniş Dalentarth bölgesine ve Brigand Hall Mağaraları’nın acımasız zindanlarına kadar Amalur‘un sırlarını ortaya çıkarın. Şiddetli bir savaşla parçalanmış bir dünyayı kurtarın ve ölümün pençesinden diriltilen ilk savaşçı olarak ölümsüzlüğün anahtarlarını kontrol edin.

PS4 Playstation Plus Kasım Oyunları Paylaşıldı
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

The Persistence | PS VR

The Persistence, 2521 yılında mahvolmuş bir derin uzay kolonisi yıldız gemisinde hayatta kalmanız için size meydan okuyor. Mahsur kalmış, arızalı ve bir kara deliğin amansız çekimine yakalanmış “The Persistence”, korkunç ve ölümcül sapmalara dönüşen bir mürettebat tarafından istila edildi. Sistemleri onarmak ve geminin parçalanmasını önlemek için The Persistence’ın güvertelerinde daha derine inmek, güvenlik görevlisi Zimri Eder‘in bir klonu olan size kalmış. Bu acımasız bilimkurgu korku haydut oyununda kaynakları toplayın, yetenekleri yükseltin ve bir silah cephaneliği üretin.

The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition | PS VR

The Walking Dead evrenindeki bu yeni VR macerasında yaşayanların ve ölülerin sunabileceği tüm korkularla yüzleşin. Her gün dövüşürken, gizlice girerken, çöplükte dolaşırken ve hayatta kalırken, ikonik mahallelerde şehir çapındaki bir gizemi çözerken, New Orleans‘ı istila eden Walker’ın kalıntıları arasında seyahat edin. Dost ya da düşman olabilecek çaresiz gruplarla ve yalnız kurtulanlarla karşılaşın. İster başkalarına yardım et, ister zorla istediğini al, yaptığın her seçimin sonuçları vardır. 

Until You Fall | PS VR

Bu fiziksel olarak aktif PS VR kılıç dövüşü oyununda fantezi ve synthwave çarpışıyor. Müthiş bir neon ortamında savaşırken daha da güçlen ve bu hack-and-slash roguelite oyununda sihirle dolu canavarları vur. Saldırırken, blok yaparken, büyü yaparken ve büyüyle dolu canavarlarla dolu bir neon fantezi dünyasının kalbinin derinliklerine doğru ilerlerken kollarınızı ve vücudunuzu synthwave film müziğine taşıyın. Güç kazanmaya devam ederken ve bu gizemli dünyada pusuya yatmış canavarları alt ederken, oynanışı değiştiren çeşitli silahlarla kendinizi donatın.

Knockout City, First Class Trouble, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, 6 Aralık Pazartesi gününe kadar oyun kitaplığınıza eklenmeye hazır olacak.

Yorum Yap