İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Xbox Game Pass hizmetine Rakip Geliyor: Playstation Spartacus – 2022

Xbox Game Pass hizmetine Rakip Geliyor: Playstation Spartacus – 2022

Playstation Spartacus

Sony, Xbox Game Pass ile rekabet edebilecek yeni bir PlayStation abonelik hizmeti oluşturmak için PlayStation Plus ve PlayStation Now’ı birleştirmeyi planlıyor.

 

Bloomberg’in yeni bir raporuna göre Sony, Xbox Game Pass ile rekabet edebilecek yeni bir PlayStation abonelik hizmeti oluşturmak için PlayStation Plus ve PlayStation Now’ı birleştirmeyi planlıyor. Güvenilir kaynaklara ve sızdırılmış belgelere dayanarak hazırlanmış raporda, bu hizmetin 2022 Baharında piyasaya sürüleceği ve Sony’nin PS Now’ı kendi işi olarak aşamalı hale getirebileceği belirtiliyor.

Playstation Spartacus

Görünüşe göre hizmetin kod adı Playstation Spartacus ve özü, PS Plus ve PS Now‘ı birleştirmek ile beraber abonelerin büyük bir oyun kataloğuna erişebilecekleri bir abonelik sistemi. Bu abonelik sistemi, Xbox Game Pass abonelik sistemine rakip olarak çıkmış gibi çok gözüküyor.

Ancak rapor burada bitmiyor. Ayrıca, bu yeni hizmetin şu anda üç katmana bölüneceğini iddia ediyor. Birincisi, mevcut PS Plus aboneliğini içerir — bu, çevrimiçi çok oyunculu, bulut tasarrufları ve aylık oyunlara erişim vermekte. İkinci kademe çok çeşitli PS4,PS5 oyunları da ekleniyor. Ve son olarak, üçüncü kademe PS1, PS2, PS3 ve PSP oyunlarına erişimin yanı sıra “genişletilmiş” demolar ve oyun akışı da sunuyor.

Yazar Hakkında

İki kişinin bildiği, sır değildir

Yorum Yap