1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Riot Games, Yeni Çıkacak Project L Oyunundan Görüntüler Yayımladı – İşte Project L Çıkış Tarihi..

Riot Games, Yeni Çıkacak Project L Oyunundan Görüntüler Yayımladı – İşte Project L Çıkış Tarihi..

riot pairedlogo white red rgb

Riot Games, yeni çıkacak dövüş tabanlı oyunu Project L çıkış tarihi hakkında açıklamalarda bulundu

League of Legends evrenindeki ‘Project L‘ kod adlı dövüş oyunundan ilk görüntüler geldi. İki yıl önce duyurulan oyunun ne zaman piyasaya sürüleceğine gelince, geliştirici Riot bir tarih vermek için henüz çok erken olduğunu belirtti.

Riot Games’in Dövüş Oyunundan İlk Görüntüler Geldi

Ünlü oyun şirketi Riot Games bir bilgisayar için zarif, rekabetçi taktik shooter “Project A,L ve F olmak üzere 3 oyun açıklanmıştı. Daha sonra, Project A yani Valorant açıklandı.

Son olarak, bu hafta sonu, League of Legends evreninde geçen bir dövüş oyunu olan Project L‘den yeni görüntüler geldi. Oyundan neler bekleyebileceğimizi gösteren yeni bir videoda Riot’un baş geliştiricileri Tom ve Tony Cannon, ekibin oyun için tasarım felsefesi hakkında ve Project L çıkış tarihi hakkında bazı ayrıntılar verdi.

Çıkış tarihi vermek için henüz çok erken

 

Buna göre yeni dövüş oyunu‘ ‘co-fighter tabanlı’ bir oyun olacak. Geliştirici ekibinin oyuna yönelik niyetlerini ayrıntılarıyla anlatan bir blog yazısında; Oyunun amacının oyunculara “öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor bir zihniyet” kazandırmak ve “fgc’nin (dövüş oyunu topluluğu) yıllarca hatta on yıllarca oynayarak derinden yatırım yapabileceği süper yüksek kaliteli bir dövüş oyunu” yaratmak olduğu belirtiliyor.”

Bu nedenle rekabetçi oyunculara hitap etmeyi amaçlayan ekip, çevrimiçi deneyimin nasıl optimize edileceği üzerinde çalışıyor. Tom Cannon, ”Riot’un League Of Legends ve Valorant için ping’i en aza indirmede harika bir iş çıkaran RiotDirect gibi mevcut teknolojilerini ekliyoruz” diyor. İşte LoL evreninde geçen yeni dövüş oyununa ilk bakış:

Ancak, oyunun yakında piyasaya sürülmesini beklemek mantıklı değil gibi görünüyor. Videoyu paylaşmanın temel amaçlarından birinin oyunun gelişim döneminin nasıl geçtiği konusunda taraftarları bilgilendirmek ve güncellemek olduğunu belirten Riot Games, kesin bir çıkış tarihi vermek için henüz çok erken olduğunu belirtti.

Yazar Hakkında

İki kişinin bildiği, sır değildir

Yorum Yap