İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG:BattleGrounds Artık Ücretsiz Olacağı Tarihi Paylaştı

PUBG:BattleGrounds Artık Ücretsiz Olacağı Tarihi Paylaştı

Adsiz tasarim

PUBG:BattleGrounds Artık Ücretsiz Olacağı Tarihi Paylaştı

Birkaç ay önce ücretsiz olduğu bildirilen PUBG: Battlegrounds,PUBG:BattleGrounds Artık Ücretsiz Olacağı Tarihi Paylaştı , bugün yaptığı bir duyuruyla bu raporları doğruladı. PUBG: Battlegrounds Ücretsiz, 12 Ocak 2022’den itibaren tamamen ücretsiz olacak.

Playerunknown’s Battlegrounds, yaygın olarak anıldığı gibi PUBG olarak da bilinir, 2017 yılında piyasaya sürüldü ve ilk yılında oyun dünyasına tamamen hakim oldu. Son aylarda heyecan verici bir iddiayla dikkatleri üzerine çekiyor. Raporlara göre, oyunun yaratıcıları, giderek popülerliğini kaybeden ve ücretsiz olarak sunulan battle royale tarzı bir oyun yaratmayı planlıyorlardı.

pubg ucretsiz

PUBG: Battlegrounds‘ın bugün düzenlenen The Game Awards 2021 etkinliği sırasında internet sitesinde yayınlanan buradaki iddiaların doğru olduğu ortaya çıktı. Duyuruya göre 12 Ocak 2022’den itibaren ücretsiz olarak oynanabilecek.

PUBG Battlegrounds, 12 Ocak’ta ücretsiz olduğunda oyuncularına “BATTLEGROUNDS Plus” seçeneğini sunmaya hazırlanıyor. Paket 12,99 $’dan satın alınabilecek (döviz kurlarındaki değişiklikler nedeniyle Türkiye’de muhtemelen daha ucuza) ) oyunculara madalya ve kariyer sekmeleri, özel maç modları ve özel üye kozmetik öğeleri ile derecelendirilmiş oyun modu sağlayacaktır.Her PUBG oyuncusu anında “Özel Hatıra Paketi” ile tanınır.Bu paket Battleground Plus‘ı alacak paket ve çeşitli kozmetik ürünler… Bakalım PUBG popülerliğini ücretsiz olarak ne kadar daha sürdürebilecek.

Yazar Hakkında

Yorum Yap