İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Rockstar Games, GTA Trilogy Hakkında Açıklama Yaptı

Rockstar Games, GTA Trilogy Hakkında Açıklama Yaptı

Adsiz tasarim 12

GTA Trilogy tekrar satışa çıktı

Rockstar Games, GTA Trilogy: The Definitive Edition hakkındaki sorunları çözeceğini belirterek, oyunun yeniden satışa çıktığını söyledi.

Rockstar, GTA Trilogy hakkında açıklama yaptı.

11 Kasım’da tüm platformlar için piyasaya sürülen GTA Trilogy: The Definitive Edition, oyuncuların beklentilerini karşılamadı. Ekim ayında Rockstar Games tarafından duyurulan oyun, GTA serisi Vice City, San Andreas ve GTA 3’ü içeriyordu.

Önerilen Yazı
GTA Trilogy Definitive Edition PC gereksinimleri Minimum ve Önerilen Özellikleri

GTA severlerin GTA The Trilogy: The Definitive Edition için yüksek beklentileri vardı. Fakat oyunların grafikleri ve oynanışına bakıldığında orijinal versiyonları ile neredeyse tıpatıp aynı olması tepki ile karşılandı. Oynanışı ciddi şekilde etkileyen önemli grafiksel hatalar da bulunuyordu. Bunların sebebiyle yerden yere vurulan GTA Trilogy: The Definitive Edition piyasaya sürülmesiyle beraber PC’de satıştan kaldırıldı.

Rockstar, GTA Trilogy için iyileştirmeler yapacağını söyledi

GTA The Trilogy: The Definitive Edition şuana kadar Rockstar Games Launcher üzerinden başlatılamıyordu. Rockstar Games’in Twitter üzerinden paylaştığı bir twitte, istenmeden yeni sürümlere dahil edilen bazı verilerin var olduğunu söyledi. Bu verilerden birinin +18 cinsel içerikli Hot Coffe mini oyunu olduğu açığa çıktı.

 

Rockstar Games  yeni bir açıklama paylaştı. 12 Kasım tarihinde PC üzerinde GTA The Trilogy: The Definitive Edition paketini satıştan kaldıran şirket, üçlemenin Rockstar Launcher üzerinden pc üzerinde tekrar oynanılabileceğini söyledi. Kullanıcılar tarafından gelen geri bildirimleri değerlendirdiğini belirten şirket, bunları düzeltmek için çalıştıklarını söyledi ve şunları ekledi:

 

Yazar Hakkında

İki kişinin bildiği, sır değildir

Yorum Yap