1. Ana Sayfa
  2. Kripto Haberleri
  3. Shiba Inu Coin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı.Yatırım yapmalı mısınız?

Shiba Inu Coin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı.Yatırım yapmalı mısınız?

1044475502 0 0 1117 628 1920x0 80 0 0 970ca0d5a858d5cb9118cb6944c546b3

Shiba Inu Coin için Yatırım yapmalı mısınız?

Shiba Coin bir maliyeti Çarşamba günü tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştır$0.0000594 Token başınadır Ancak bu, yatırım yapmak için acele etmeniz gerektiği anlamına gelmez.

Popüler kripto para birimi Dogecoin‘in yerini alması amaçlanan bir “Dogecoin katili” olarak başlayan kripto para birimi , son haftalarda büyük ilgi gördü ve dünyanın en popüler 11. kripto parası oldu. Kripto haberleri

Shiba Inu Coin için Yatırım yapmalı mısınız?
ShibaInu Coin için Yatırım yapmalı mısınız?
  • CoinMarketCap’e göre , yalnızca son yedi günde kripto paranın değeri %111 arttı

Yani evet, bazı karşıtların söylediklerine rağmen, Coin para bir tür toparlanma yaşıyor. Ancak bu, araştırmanızı yapmadıysanız ShibaInu Coin parasına yatırım yapmanın doğru hareket olduğu anlamına gelmez .

  • Boneparth , “Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce, neye yatırım yaptığınızı ve bununla ilişkili riskleri anlamak önemlidir, sadece onun etrafında dolaşmak değil” dedi.

Gerçekten de, Shiba Inu Coin para piyasası oldukça değişkendir. Her büyük artış için, yatırımcılar coinlerini sattıklarında büyük bir düşüş olur. Madeni paranın etrafındaki sosyal medya ve heyecan, genellikle değerine ve fiyatına katkıda bulunur.Coinler haber

Başarıyı ummak da iyi bir taktik değildir. InvestorPlace.com’a göre “Umut bir strateji değildir” . Shiba Inu’nun kendisini henüz uzun vadeli bir yatırım olarak uygun hale getirmemiş olması da yardımcı olmuyor.

InvestorPlace.com , “Kripto milyonerleri gerçek bir şey olsa da, kullanım durumları ve yardımcı program her bir madeni parayı birbirinden ayırıyor” dedi. “Shiba Inu’nun mükemmel bir geliştirme ekibi olmasına rağmen, işlevsellik açısından madeni parayı ayırmadılar. Sonuç olarak, özünde temel değeri olmayan bir şeyi satın almak, ihtiyatlı bir finansal karar değildir.”

Yazar Hakkında

Yorum Yap