1. Ana Sayfa
  2. Kripto Haberleri
  3. Ubisoft NFT Platforumunu Duyurdu İşte Koleksiyonlar

Ubisoft NFT Platforumunu Duyurdu İşte Koleksiyonlar

ubisoft logo

Ubisoft NFT Platforumunu Duyurdu İşte Koleksiyonlar

Ubisoft, AAA oyunlarında benzersiz şeyler için kendi NFT platformu olan Quartz’ı tanıttı ve kesinlikle “bir bitcoin satın alımından milyon kat daha az enerji kullanan” “enerji verimli teknoloji” üzerinde çalışacağını belirtti.

NFT’leri sağlayan ilk Ubisoft oyunu, Quartz’ın kesinlikle bilgisayara beta formunda entegre edileceği Tom Clancy’s Ghost Spy Breakpoint olacak.

“Digit” olarak adlandırılan bu NFT‘ler, kesinlikle üzerinde gözle görülür şekilde özel bir kod bulunan oyun içi kozmetik ürünler olacak. Bu seri kodlu kozmetik, daha sonra, önceki sahiplik geçmişi günlüğe kaydedilerek muhafaza edilebilir veya satılabilir.

Ubisoft, Quartz’ın “Bitcoin veya Ethereum gibi Proof-of-Work blok zincirlerinden son derece daha az enerji kullandığını” beyan eden bir blok zinciri olan Tezos’u kullanması nedeniyle kesinlikle “enerji açısından verimli” olacağını söyledi.

Ubisoft’un blockchain teknoloji direktörü Didier Genevois, “Tezos’u ilk Hisse Kanıtı ağının yanı sıra düzenli NFT’ler üzerindeki yönetiminin bir sonucu olarak seçtik” dedi. “Ağlarındaki bir işlem, 30 saniyelik video klip akışıyla aynı miktarda enerjiyi kullanırken, önceki nesil blok zinciri ağları, bir yıllık sürekli akış için gereken gücün aynısını tüketebilir.”

Ubisoft Nft

Ubisoft da benzer şekilde Quartz’ı bir “deney” olarak tanımlıyor – ve aynı zamanda ilk olarak Birleşik Krallık’ta sunulmayacak olan bir deney. Bunun yerine, ABD, Kanada, İspanya, Fransa, Almanya, İtalya, Belçika, Avustralya ve ayrıca Brezilya’daki oyuncular kesinlikle ilk dibleri alacaklar.
Ubisoft, “Her Numara, diğerlerinin oyun içinde görmesi için kendi kimlik numarasına sahip, ayrıca mevcut ve önceki sahiplerini önümüzdeki yıllarda takip eden ve oyuncuları oyun tarihinin ayrılmaz bir parçası yapan benzersiz bir koleksiyondur” dedi. bugün. “Rakamlar, aktif kullanım değeri olan yüksek kaliteli oyun içi antikalardır. Oynanabilir kozmetik şeyler olarak Rakamlar, oyunculara deneyimlerini kişiselleştirme ve hedeflerini çabucak bitirme yeteneği sağlar.

Her Rakam, Ubisoft‘tan bağımsız, merkezi olmayan, topluluk odaklı modern bir teknoloji olan ve oyunculara her zamankinden daha fazla kontrol sağlayan blok zincirinde kayıtlı bir sahiplik sertifikasına sahiptir. Figures ile ürünler artık bir oyuncunun oyun arzına bağlı değildir, çünkü bunlar Diğer uygun oyuncuların Ubisoft topluluğu dışındaki üçüncü taraf sistemlerde edinmeleri için satışa sunuldu.”

Oyuncular, herhangi bir anda herhangi bir türde bir kozmetik ürününün tek bir modeline sahip olma yeteneğine sahip olacaklar. Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint‘te aynı şekilde video oyununda 5. Derece olmanızın yanı sıra 18 yaşından büyük olmanız gerekir.

Bu Number kozmetik ürünlerinin ilk 3’ü, Breakpoint PC sahipleri için 9, 12 ve 15’inde Ubisoft Quartz web sitesi aracılığıyla kesinlikle ücretsiz olarak piyasaya sürülecek.

Yazar Hakkında

Yorum Yap