1. Ana Sayfa
 2. Sosyal Medya
 3. WhatsApp Web Çıktı Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

WhatsApp Web Çıktı Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

WhatsApp Web Cikti Alma

WhatsApp Web Çıktı Alma İşlemi Nasıl Yapılır? WhatsApp uygulaması hayatı kolaylaştıran bir teknoloji olarak kendini göstermiştir. Telefona bu uygulamayı indirip;

 • Telefon görüşmesi yapabilirsiniz
 • Canlı görüntülü konuşma yapabilirsiniz
 • Mesaj gönderebilirsiniz
 • Video ve fotoğraf gönderebilirsiniz
 • Belge ve evrak gönderebilirsiniz

Esasında bizi burada ilgilendiren konu içinde WhatsApp Web çıktı alma işlemi bulunmaktadır. Bu işlem sayesinde bu uygulamayı profesyonel yani iş alanında kullanmak insanlara büyük fırsat sunmaktadır. WhatsApp QR kod uygulaması sayesinde bu uygulamadan bilgisayar yardımı ile faydalanmanız söz konusudur. Eğer bilgisayarınıza bu uygulamayı indirip aktif kale getirirseniz mobil cihazda yaptıklarınızın daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

WhatsApp Web Cikti Alma islemi nasil yapilir

WhatsApp Web Çıktı Alma Nasıl Yapılır?

Popüler uygulama WhatsApp çok kullanışlı ve güncel bir uygulamadır. Bu uygulamanın sunduğu fırsatları bilmek ve kullanmak insanlara önemli avantaj sağlar. WhatsApp Web çıktı alma nasıl yapılır dersek bu konuda elde edeceğiniz bilgiler size önemli bir kullanım avantajı sağlayacaktır.

Uygulamanın hemen sağ üst bölgesinde ayarlar menüsü bulunmaktadır. Bu menüye tıklayıp mevcut dosyayı cihaza yüklemeniz gerekir. Dosya üzerine mouse ile sağ tıklama yaparsanız yazdır kısmı ortaya çıkar bu kısmı kullanarak dosya çıktısı almanız mümkün olur.

WhatsApp Web Çıktı Alma İle Her Belgeyi Yazdırabilirsiniz

Eğer bilgisayarınızda yazıcı varsa bu işlemi eksiksiz ve kolayca yapabilirsiniz. Yazıcı bulunan bir bilgisayara WhatsApp indirmeniz ve bu bilgisayarın programa sağladığı avantajları kolayca kullanmanız söz konusu olur. Bu uygulamayı bilgisayara indirmek için sırayla;

 • WhatsApp uygulamasını açın ve sağ üstte bulunan ayarlar menüsüne giriş yapın
 • Karşınıza bağlı cihazlar seçeneği gelecektir buna tıklayın
 • Bilgisayarınızda WhatsAppinternet sayfasını veya WhatsAppweb uygulamasını açın
 • Karşınıza QR kodu çıkacaktır, bu kodu telefon kamerasına okutun

Bu sıralama ile uygulamayı bilgisayarınız aracılığı ile kullanabilirsiniz. İnternet bağlantısı olan her yerde WhatsApp uygulamasının avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 

Yorum Yap