1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Yeni MacBook Pro ve AirPods’un Türkiye fiyatları belli oldu!

Yeni MacBook Pro ve AirPods’un Türkiye fiyatları belli oldu!

apple macbook pro ve airpods u tanitti iste fiyatlari 809c1

Apple, yeni MacBook Pro ve AirPods versiyonlarını tanıttı. Ayrıca ürünlerin Türkiye fiyatı da belli oldu.

Apple, bu ay yaptığı tanıtım etkinliğinde birkaç model, yeni işletim sistemi ve MacBook / AirPods gibi popüler ürünlerinin yeni modellerini tanıttı. Bu yıl birçok yenilik yapan şirket ayrıca ürünlerin ülkelere göre fiyatlarını da açıkladı. Ürünler daha Türkiye’ye gelmemiş olsa da en kısa zamanda ülkemizde de satışa sunulacak.

Macbook Pro

Etkinlikte en çok dikkat çeken ve beklenen ürünlerden biri olan Macbook Pro modelleri birçok yenilikle beraber geliyor. Son çıkan ve piyasayı sallayan M11 işlemcisinin daha güçlenmiş hallerinin bulunduğu bu üründe CPU hızında, grafik hızında, batarya dayanıklılığında ve depolama alanında önemli gelişmeler yapılmış. Ürünün Türkiye fiyatları ise :

  • 14 inç 512 GB – 23 bin 499 TL
  • 14 inç 1 TB – 28 bin 999 TL
  • 16 inç 512 GB – 28 bin 999 TL
  • 16 inç 1 TB – 31 bin 199 TL
  • M1 Max işlemcili 16 inç 1 TB – 39 bin 999 TL

MacBook’un yanında AirPods 3 modeli de tanıtım en sevilen ürünlerinden biri oldu. Şirket, ünlü kablosuz kulaklık serisi AirPods’u daha da geliştirerek üçüncü neslini kullanıcılarına tanıttı. Önceki nesillerden farklı olarak tamamen farklı bir tasarıma yönelen şirket yapısını ve özelliklerini de geliştirdi. 3.Nesil bu ürünün fiyatı ise 1999 TL olarak belirlendi.

AirPods 3

Sizce bu fiyatlar normal mi, beklediğiniz üstünde mi geldi?

Yorum Yap