• Hileli Apk İndir
  • Takipçi Satın Al

Ahmetsunbul45

Yol karardığında Yolunu Ayırana Dost Denmez.
Deneme Mod
Katılım:11 Eyl 2021
Mesajlar:247
Tepkime puanı:316
Puanları:244
League of Legends
Doctor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında


4321698.jpgSam Raimi, "Doctor Strange in the Multiverse of Madness"ta Marvel Sinematik Evreni'ne alameti farikası olan dehşeti aşılıyor. Süper kahraman büyücü Stephen Strange, boyut atlamalı bir genç olan America Chavez'i güçlerini çalmaya çalışan birinden korumalıdır. Çoklu evrende uçuşları onları varoluşun sınırlarına götürürken, Strange kendi sorunlarıyla boğuşur ve kendisinin hem canlı hem de ölü olmak üzere farklı boyutlardaki karanlık ve rahatsız edici versiyonlarıyla yüzleşerek kendi güçlerini geliştirir . Artı, Wanda Maximoff, "WandaVision"ın üzücü sonuçlarıyla mücadele ederken, filmin duygusal özü olarak ortaya çıkıyor. Sonuç, kısa sürede unutamayacağınız bir terör, fantezi ve bilimkurgu karışımıdır.

Oyuncular: Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Xochitl Gómez
Yönetmen: Sam Raimi
Süre: 126 dakika
Değerlendirme: PG-13

DUAL

images (4).jpeg


"Dual"ın distopik geleceğinde, ölmekte olan insanlar kendilerinin klonlarla değiştirilmesini ayarlayabilirler. Ama asıl kişi ölmezse klona ne olur ? Böylece Sarah'nın kabusu başlar. Ölümcül bir hastalıktan kurtulduktan sonra Sarah'nın klonu, Sarah'nın hayatını yaşamaya devam etmek istediğine karar verir. Yasaya göre, yalnızca bir Sarah hayatta kalabilir, bu yüzden ikisi ölümüne düello yapmak zorundadır. Yazar-yönetmen Riley Stearns, ikilemin yıkıcı doğasına rağmen kimlik temalarını komik bir tarzda araştırıyor. Sarah'nın dövüş eğitmeni Trent'e kendini savunma dersleri için kısmi ödeme olarak nasıl dans edileceğini öğretmesi özellikle öne çıkan bir olaydır.
Oyuncular: Karen Gillan, Aaron Paul, Beulah Koale
Yönetmen: Riley Stearns
Süre: 95 dakika

Beyond the Infinite Two Minutes ( Sonsuz 2 Dakikanın Ötesinde )


images (5).jpeg


"Sonsuz İki Dakikanın Ötesinde" baştan sona bir zevktir. Kato, sahibi olduğu kafenin üst katında yaşıyor ve bir akşam bilgisayarının ekranına bakarken bir zaman anomalisi keşfediyor ve iki dakika sonrasını görmesini sağlıyor. Arkadaşları bunu öğrendikten sonra, ortaya çıkan önbilgiden yararlanmak için anomaliyi genişletip genişletemeyeceklerini görmek isterler ve işler oradan sarmalına döner. Tekrar eden iki dakikanın yinelenen doğası bazı felsefi tartışmalara yol açar, ancak "Sonsuz İki Dakikanın Ötesinde" asla çok ağır olmaz. Hafif ve havadar - tehlike belirdiğinde bile - ve çok eğlenceli.
Oyuncular: Kazunari Tosa, Riko Fujitani, Gôta Ishida

Yönetmen: Junta Yamaguchi

Süre: 70 dakika
 

Users who are viewing this konu

Üst