Among Us Sistem Gereksinimleri (1 Viewer)

ODİN

Yarasa Üye
Üye
Katılım:15 May 2021
Mesajlar:399
Çözümler:6
Tepkime puanı:453
Puanları:411
Albion
CLAY#1031
Among Us oyunu mobil ve bilgisayarda oynayabileceğiniz bir oyundur. Piyasaya sürüldükten yaklaşık olarak 2 yıl sonra popülerleşmiştir. Bu yazımda Among us sistem gereksinimleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Among Us oyununu kısaca tanıyalım
Among us minumum 4 - maximum 10 kişi ile oynanabilen bir oyundur. 10 kişilik oyunda 2 kişi rastgele imposter ( sahtekar ) olabiliyor. Oyun ayarlarından, oyuncu sayısına göre düzenlemeler de yapabiliyorsunuz. 10 kişilik oyun için konuşmak gerekirse ; 8 crewmate ( mürettebat arkadaşı ) imposter / ları bulmaya çalışıyor. Imposter olan kişilerin bazı yetenekleri bulunuyor ; odalardaki oksijen kaynaklarını kapamak, elektrikleri kesmek ve benzeri. Imposter lar yeteneklerini dikkatli olarak kullanmazsa kendilerini çabuk ele vereceklerdir. Oyunda farklı haritalar da bulunmaktadır.

Bilgisayar için Amon Us Sistem Gereksinimleri
amoung-us-sistem-gereksinimleri.png

Oyunda çok fazla seçenek olduğu için oyunun sadece 250 mb yer kapladığına şaşırmış olabilirsiniz. Açıkçası bende biraz şaşırdım.

Mobil için Among Us Sistem Gereksinimleri
Yazımızın başında among us oyununun hem mobilde hem de bilgisayarda oynanabildiğinden bahsetmiştik.

Android sistemli telefonlar için android sürümünüz minimum 4.4 olmalıdır.
iOS sistemli telefonlar için ise iOS sürümünüz minumum 10.0 olmalıdır.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler, yakın zamanda sitemizde imposter oynama taktikleri başlıklı bir yazı paylaşacağız.
Takipte kalmanız dileğiyle, iyi forumlar.
 
Son düzenleme:

Users who are viewing this konu

Geri
Üst