Full Android Studio Full İndir (1 Viewer)

Kerberos

Yarasa Üye
Üye
Katılım:30 Kas 2021
Mesajlar:70
Tepkime puanı:9
Puanları:61
FIFA 21

Android Studio Full İndir​


:bilgi:

Android Studio, IntelliJ IDEA'ya dayalı Android uygulama geliştirme için resmi Entegre Geliştirme Ortamıdır (IDE). IntelliJ'in güçlü kod düzenleyici ve geliştirici araçlarının yanı sıra Android Studio, Android uygulamaları oluştururken üretkenliğinizi artıran daha da fazla özellik sunar, örneğin:

Gradle tabanlı esnek bir yapı sistemi
Hızlı ve zengin özelliklere sahip bir emülatör
Tüm Android cihazlar için geliştirebileceğiniz birleşik bir ortam
Uygulamanızı yeniden başlatmadan, çalışan uygulamanıza kod ve kaynak değişikliklerini göndermek için Değişiklikleri uygulayın
Ortak uygulama özellikleri oluşturmanıza ve örnek kodu içe aktarmanıza yardımcı olacak kod şablonları ve GitHub entegrasyonu
Kapsamlı test araçları ve çerçeveleri
Performans, kullanılabilirlik, sürüm uyumluluğu ve diğer sorunları yakalamak için tüy bırakmayan araçlar
C++ ve NDK desteği
Google Cloud Messaging ve App Engine'i entegre etmeyi kolaylaştıran Google Cloud Platform için yerleşik destek

800px-Android_Studio_4.1_screenshot.pngGörsel katman düzenleyici
Her görünümden diğer görünümlere ve yönergelere kısıtlamalar ekleyerek ConstraintLayout ile karmaşık düzenler oluşturun. Ardından, çeşitli cihaz konfigürasyonlarından birini seçerek veya sadece önizleme penceresini yeniden boyutlandırarak düzeninizi herhangi bir ekran boyutunda önizleyin.

APK Analizcisi
Android Studio ile oluşturulmamış olsa bile uygulama APK dosyanızın içeriğini inceleyerek Android uygulamanızın boyutunu küçültme fırsatlarını bulun. Bildirim dosyasını, kaynakları ve DEX dosyalarını inceleyin. Uygulamanızın boyutunun uygulama sürümleri arasında nasıl değiştiğini görmek için iki APK'yı karşılaştırın.

Hızlı emülatör
Uygulamalarınızı fiziksel bir cihazdan daha hızlı kurun ve çalıştırın ve Google'ın artırılmış gerçeklik deneyimleri oluşturmaya yönelik platformu ARCore dahil olmak üzere farklı yapılandırmaları ve özellikleri simüle edin.

Akıllı kod düzenleyici
Kotlin, Java ve C/C++ dilleri için kod tamamlama sağlayan akıllı kod düzenleyiciyle daha iyi kod yazın, daha hızlı çalışın ve daha üretken olun.

Esnek yapı sistemi
Gradle tarafından desteklenen Android Studio'nun derleme sistemi, tek bir projeden farklı cihazlar için birden çok derleme varyantı oluşturmak üzere derlemenizi özelleştirmenize olanak tanır.

Gerçek zamanlı profil oluşturucular
Yerleşik profil oluşturma araçları, uygulamanızın CPU, bellek ve ağ etkinliği için gerçek zamanlı istatistikler sağlar. Yöntem izlerini kaydederek, yığın ve tahsisleri inceleyerek ve gelen ve giden ağ yüklerini görerek performans darboğazlarını belirleyin.


navigation_editor.png:indir:

 

mesutak

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Katılım:18 Haz 2022
Mesajlar:4
Tepkime puanı:0
Puanları:1
csgo
Gerçek zamanlı profil oluşturucular denemek te fayda var .
 

Users who are viewing this konu

Benzer konular Forum Tarih
GRANDEKİNOKS Full Program İndir 0 112

Benzer konular

Üst