Paylaşım Binder - Yönetici Paneli ve Flört Android Uygulaması Kaynak Kod (1 Viewer)

SessizByu

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Katılım:15 Kas 2021
Mesajlar:1
Tepkime puanı:0
Puanları:1
League Of Legends
Hide on bush#9696
:bilgi:

Merhaba bu ilk paylaşımımda Binder Arkadaşlık & Flört Yönetici Paneli ve Android Uygulamasını Kaynak Kod olarak Paylaşıyorum. Paylaştığım ve paylaşacağım tüm kaynaklarda kendi platformum üzerinden belirli ücret toplayıp Codecanyon, SellyMyApp, Codester tarzı sitelerdeki projeleri satın alıp becerilerimizle warez, crack haline getirip paylaşıyoruz.
10, 20 kişi alacağımız belirli projeye ortak para toplayarak alıp kendi web sitelerimizde ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Yarasa.NET Üyeleri için de ücretsiz olarak paylaşıyorum

Dosya Boyutu: 87MB
Proje Versiyonu: 20.3
Orjinal Fiyatı: 1750TL


:indir::parola:Kurulum
İndirdiğiniz zip, rar, 7z içerisinde proje sahibi tarafından hazırlanmış kurulum adımları vardır.

Açıklama
Binder, daha güvenilir bir Binder klonu Uygulamasıdır ve Binder flört servisine bir alternatif olarak profesyonelce oluşturulmuştur. Bu Binder uygulamasıyla mükemmel partnerinizi bulun ve ilişkinin bir uyum içinde gelişmesine izin verin.

:resim:

Resimler
binder%20small%20cover%20design-01.jpg

Özellikleri
 • Facebook/Google Entegrasyonu: Facebook/Google ile oturum açmak, hesap kaydını sorunsuz hale getirir. Ayrıca, kullanıcıya daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlamaya yardımcı olur.
 • Telefon: Kullanıcılar Telefon aracılığıyla da kaydolabilir
 • Sesli Arama: Tinder klonumuz, Sesli aramalarla kullanıcılar arasında daha iyi iletişim kurmanın yolunu açar. Anlık sesli aramalar yaparak ilişkinizi güçlendirin.
 • Görüntülü Arama: Tinder klonumuzdaki görüntülü arama özelliği, kullanıcıların sevdikleriyle istedikleri zaman yüksek kaliteli yüz yüze görüşme yapmalarına yardımcı olur. Hızlı bir şekilde görüntülü sohbete başlamak için uygulama içi kamerayı kullanın.
 • Konum Görünmez Premium kullanıcıların konumlarını diğer kullanıcılara bildirmek istemediklerini düşünmeleri durumunda, Tinder klonumuz bu kullanıcıların konumlarını gizlemelerine olanak tanır.
 • Yaşı Gizle Kullanıcı deneyimini zenginleştirmek ve gizliliği korumak için Tinder klonumuz, premium kullanıcıların yaşını gizlemesi için seçenekler sunar.
 • Beğen, Profili Reddet: Kullanıcılar uygun bir eşleşme bulma şansını artırarak bireysel profilleri beğenebilir ve reddedebilir
 • Kaydır: Sola veya sağa, sonuna kadar kaydırın
 • Gerçek Zamanlı Sohbet: Bireysel profillerle eşleştirildikten sonra, bir kullanıcı Binder'da birbirleriyle sorunsuz bir şekilde sohbet edebilir ve sınırsız görüntü, mesaj vb.
 • Anında Bildirim: Kullanıcılar, profilleri beğenildiğinde anında bilgilendirilir. Anında iletme bildirimleri, kullanıcının gelen mesajları her zaman bilgilendirmesini sağlar
 • Premium Özellikler: Kullanıcılarınıza ek özelliklere sahip premium üyelik planları sunun ve böylece premium planları kullanan daha fazla kullanıcı ile daha fazla gelir elde edin.
 • Konumu Değiştir: Tinder klonumuz, kullanıcıların konumlarını değiştirmelerine ve yeni eşleşmeler veya başka bir bölgede yaşayan kişiler için arama yapmalarına olanak tanıyan bu çarpıcı özelliği içerir.
 • Geri Sarma Özelliği: Tinder klonumuzdaki bu heyecan verici özellik ile kullanıcılar yaptıkları kaydırmayı geri alabilirler. Bu nedenle, yanlışlıkla kaydırılan kullanıcılar yeniden kaydırılarak bağlantılar kaçırılamaz.
 • Admob ilgi çekici reklamlar
 • SuperLike: Birinin profiline bakarken, diğer herkesten farklı olduğunu bildirmek için yukarı kaydırın veya mavi yıldız simgesine dokunun. Süper Beğendiğiniz kişi bunu fark edecek - profiliniz göründüğünde ve sağa kaydırıp kaydırmamaya karar verdiklerinde, onları Süper Beğendiğinizi vurgulayan parlak mavi bir kenarlık ve yıldızla görünecek. Ve Süper Beğeninizi sağa kaydırdıklarında, anında bir eşleşme olacak!
 • Boost: Boost, 30 dakika boyunca bölgenizdeki en iyi profillerden biri olmanızı sağlar. Bir eşleşme için şansınızı artırın; artırırken 10 kata kadar daha fazla profil görünümü elde edebilirsiniz.
 • Sizi Kimlerin Beğendiğini Görün: Premium kullanıcılar, Beğendiğiniz Şeyler özelliğine erişebilir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

zort617172

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Katılım:19 Ara 2021
Mesajlar:1
Tepkime puanı:0
Puanları:1
Ne
Zort#1111
eyv knk lazımdı merak ettim niye satışta değil
 

Users who are viewing this konu

Üst