Paylaşım BTTV (Twitch Emoji Eklentisi) (1 Viewer)

Kerberos

Yarasa Üye
Üye
Katılım:30 Kas 2021
Mesajlar:70
Tepkime puanı:12
Puanları:61
FIFA 21

BTTV Twitch Emoji Eklentisi​


:bilgi:

Twitch'te, insanların sohbette ifade olması gerektiği gibi görünen şeyler yazdıklarını görmüş olabilirsiniz, ancak bunlar sizin için öyle görünmüyor. Bunun yerine, garip bir şekilde büyük harflere sahip rastgele kelimeler gibi görünüyorlar. Bunun nedeni muhtemelen Better Twitch TV (BTTV) adlı uzantıya sahip olmamanızdır.

Tüm büyük tarayıcılarda kullanılabilen uzantı, kolayca indirilebilir ve Twitch'teki diğer kullanıcılarla standart web sitesinde yapamayacağınız şekillerde etkileşim kurmanıza olanak tanır.

Bilgisayarınıza BTTV kurduktan sonra Sohbet Ayarları butonuna basarak Twitch üzerinden uzantıya ulaşabilirsiniz. Bu, gittiğiniz herhangi bir akışta sohbet kutusunun altında görünecek ve simge olarak bir dişli çarka sahip olacaktır.

BTTV-Settings.png


Sohbet Ayarlarındaki en alttaki seçenek BTTV ayarlarınızı açmaktır. BTTV, sohbetlerde anonim olarak konuşma, kanal puanlarını otomatik olarak talep etme ve Twitch'in karanlık temasını etkinleştirme gibi birçok ayar seçeneğine sahiptir.

Ayarlarınızdaysanız, ifade menüsünün, ifadelerin ve GIF ifadelerinin tümünün açık olduğundan emin olmanız akıllıca olur. BTTV emote menüsünü açtığınızda, birinin kanalını izlerken sohbet butonunuzun yanında gülen bir yüz ifadesi göreceksiniz. Bu gülen yüz ifadesi düğmesi, bir yayıncının kanalı için etkinleştirdiği tüm BTTV ifadelerini gösteren bir menüyü açar. Kanalınıza İfade Ekleme BTTV ifadeleri yalnızca BTTV'ye sahip olanlar tarafından görülebilir ve yalnızca bir yayıncının kanalları için belirli ifadeyi etkinleştirmesi durumunda kullanılabilirler. Kanalınıza belirli BTTV ifadelerini yüklemek için Betterttv.com'un İfadeler sekmesine gidebilir ve Twitch'inizde oturum açabilirsiniz.

Chat-Settings.png


Giriş yaptıktan sonra, BTTV'ye yüklenen tüm ifadeleri gözden geçirebilecek, beğendiklerinizi tıklayıp Kanala Ekle düğmesine basabileceksiniz. Bu, BTTV'ye sahip kişilere sohbetinizde bu ifadeleri spam gönderme olanağı sağlar.

Eklenti, kullandığınız web tarayıcısının mağazasından elde edinilebilir.
 

Users who are viewing this konu

Üst