Farketmez

Yarasa Hanım
Yarasa
Katılım:21 Haz 2022
Mesajlar:3
Tepkime puanı:0
Puanları:1
Bully Scholarship Edition Türkçe Yama 2022 İndir

GTA tarzında bir oyun olan Bully Scholarship Edition oyunu özellikle de ülkemizde en çok indirilen oyunlar listesinde ilk sırada yer almaktadır. Bu sayede sizlerde artık oyunu indirmiş olduğunuz andan itibaren Türkçe dil desteğini kullanarak başarılı bir şekilde kullanma fırsatını yakalamış olacaksınız.

445861828.jpg


Türkçe dil desteği olmayan ancak yapımcıların yapmış olduğu dil desteği sayesinde sizlerde artık en çok indirilen oyunlar listesinde yer alan Bully Scholarship Edition Türkçe yama desteğini kullanarak oyunu başarılı bir şekilde oynama şansını yakalamış olacaksınız.

:kurulum:

Bully Scholarship Edition Türkçe 2022 Yama Kurulumu

İndirme linkini indirdikten sonra oyun içerisinde yer alan kurulum belgesi içerisinde belirttiğimiz adımları takip ederek oyunu sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz. Özelikle de destek verdiğimiz oyunda yer alan adımların son derece basit bir şekilde kullanımının olmasından dolayı kurulum aşamasında sorunsuz bir şekilde işlemlerinize devam etmiş olacaksınız.

Bully Scholarship Edition Türkçe 2022 Yama İndir

İndirme linkine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan klasör içerisinde yer alan bölümden oyunu dilediğiniz zaman indirecek ve oyunda yer alan bilgilere artık Türkçe bir şekilde ulaşmış olacaksınız. Türkçe dil desteğinin oyunun büyük bir bölümünde hakim olduğunu sadece dışardan gelen ufak sesler bölümünde geçerli olmadığını da buradan siz değerli okurlarımıza belirtmek istiyoruz. İşte merak ettiğiniz Bully Scholarship Edition Türkçe yama indirme linki ve detayları.

İndirmek için 👉
 

Users who are viewing this konu

Üst