Paylaşım Call of Duty 2023 onaylandı (1 Viewer)

  • Hileli Apk İndir
  • Takipçi Satın Al
Katılım:26 Ara 2022
Mesajlar:70
Tepkime puanı:2
Puanları:61
Metin2
AyhanSarar#1137
Modern Warfare 2 daha fırından çok taze çımış olsa da Call of Duty 2023 açıklanması yapıldı. Activision önümüzdeki yılı boş geçmiyor.
Bu yılın başlarında, Activision'ın Call of Duty 2023 sürümünü atlayacağına dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Activision, bu söylentiyi sona erdirecek açıklaması firmanın son üç aylık mali raporunda açıklandı. Call of Duty 2023 oyunu geliyor.

Call of Duty 2023 duyuruldu
Activision'ın son üç aylık mali raporu açıklanırken firmadan gelen "Call of Duty: Modern Warfare 2'nin getirdiği ivmeyi 2023'e taşımak için sabırsızlandıkları" açıklaması ile kesinlik kazandı. Call of Duty'nin yarım milyardan fazla oyuncuya ulaştığı ve katılım ve oyuncu yatırımında artış sağladığı üç yıllık bir dönemin ardından, bu lansmanlar, markayı yeni zirvelere taşımayı amaçlayan yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor.
pqh40vt.jpg

Activision, satış rekorları kıran serinin bir sonraki yapımında tam premium sürüm ve ücretsiz oynama dahil olmak üzere bir çok farklı satış modelini de oyuna getirmeyi planlıyor.

Şu aşamada oyun hakkında başka hiçbir bilgimiz olmasa da platform olarak PS5, Xbox Series X | S ve PC için çıkacağı kesin. Ancak ne oyunun hangi başlık altında yayınlanacağı ya da hangi stüdyo tarafından geliştirileceği bilinmiyor.

Sadece Modern Warfare 2 ile 1 milyar doları aşan bir ciro yapan Activision'ın gelecek yıl yeni bir Call of Duty oyununa odaklanmayı istemesi hiç de şaşırtıcı değil.
 

Users who are viewing this konu

Üst