Farketmez

Yarasa Hanım
Yarasa
Katılım:21 Haz 2022
Mesajlar:3
Tepkime puanı:0
Puanları:1
Call of Duty 4 Modern Warfare Türkçe Yama İndir 2022

Serinin 4. Oyunu olan Call of Duty 4 Modern Warfare ülkemizde en çok sevilen oyunlar arasında yer almaktadır. Özellikle de Call of Duty 4 Modern Warfare oyunu içerisinde Türkçe dil desteğinin bulunmamasından dolayı sitemizde bulunan link üzerinden işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Resmi Logosu… – Gameolog.net


Call of Duty 4 Modern Warfare Türkçe Yama İndir 2022

Güncel oyun versiyonuna uyumlu hale getirilen oyun içerisinde özellikle de bütün aktif menülerin tamamen Türkçe olarak %100 başarılı bir şekilde yapıldığını belirtelim. Bu konuda başarılı olarak elde ettiğiniz Türkçe dil desteği sayesinde oyunda artık sizlere verilen görevleri başarılı bir şekilde yerine getirmiş olacaksınız.

:kurulum:

Call of Duty 4 Modern Warfare Türkçe Yama Kurulumu 2022

Sitemiz üzerinden indirmiş olduğunuz yama dosyasının tamamının oyunun kurulum dosyasının içerisinde yer aldığı dosya içerisine kopyalamanız gerekmektedir. Ancak burada sizlerden dosyanın içerisinde bulunan programların üzerine yazılması talep edilecektir. Bu konuda orijinal dosyaların kopyasını almanızı öneriyoruz. Aksilik olması durumunda Call of Duty 4 Modern Warfare orijinal dosyalar ile yeniden değiştirip dosyanın eksi haline gelmesini sağlamış olursunuz.

Call of Duty 4 Modern Warfare Türkçe Yama İndir 2022

Call of Duty 4 Modern Warfare Türkçe yama desteğini indirmek istediğiniz zaman sitemizde bulunan aktif indirme linki kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz ve artık oyunu Türkçe şekilde oynamış olabilirsiniz.

İndirmek için 👉
 

Users who are viewing this konu

Üst