⭐ CashApp Hesabı SADECE 99 TRY ⭐ (1 Viewer)

Macrex

CyberSecurity Student
Üye
⭐ CashApp Hesabı SADECE 249 TL ⭐

⭐Amerikalı Kişilerden Müşterilerden Ödeme Almak İçin Birebir ⭐

1648820186384.png

CashApp, paypal kadar yaygın olan Amerikanın en çok kullanılan kolay para gönderme alma uygulamasıdır. Türkiye'nin paparası gibi düşünün
Eğer Amerikalı müşterileriniz veya çalıştığınız kurum vs varsa paranızı almakta zorlanıyorsanız Artık zorlanmayacaksınız. Cashapp onların daha fazla kolayına gitmekte Olduğu İçin daha çok tercih ediliyor :)

Hesap Tarafımca açılmaktadır, Adınızı Soyadınız Doğum Tarihinizi Yıl / Ay / Gün Olarak İletmeniz Yeterli olucaktır.

Hesap teslim edildikten sonra türk ip adresi vs fark etmeksizin vpn olmadan kullanabilirsiniz.

Hesabınıza gelen parayı başka bir kurum aracılığıyla türk banka hesabınıza çekebilirsiniz ve bu sayede yurt dışından ödeme alabileceksiniz.

Ben şahsen amerikada ikamet ettiğim için burada bir adresim olduğu için kolayca hesap açabiliyorum istediğim gibi para alımı sağlayabiliyorum sizlere de artık ve diğer ülkelere bunu hizmet olarak sunuyorum. Genellikle yayıncı arkadaşlar yurt dışından ödeme almak için vs kullanıyorlar veya orada müşterisi olanlar kullanıyor.

Bu Hizmeti Sadece İlk Gelen 3 Kişiye İndirimli Olarak Yapacağım..​
İlk 3 Kişiye 99 TRY Daha Sonra 249 TRY Olucaktır.​

Users who are viewing this konu