cs 1.6 hayatımın başlangıcı (1 Viewer)

Heqs

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
minecraft, metin2,csgo,cs1.6
evet arkadaşlar bu gün size oyun serüvenimin nasıl başladığını anlatacağım bundan yaklaşık on yada onbir belki de oniki sende öncesinde daha kendi bilgisayarımın olmadığı dönemde tüplü ve fan sesinden ölen bilgisiyarımda bir aradaş sayaseinde cs 1.6 yı bilgisayara indirdim ve hiç beklemediğim bir veren adım attım orda o kadar yeni güzel arkdaşlıklar edindim ki gerek internet kafelere gidip saatlerce beraber oyun oynadığım gerekse hiç yüzünü bile görmediğim insanlar ile msnden chatleşerek trnuva yaptığımız o günler çok güzeldi ah o eski düzel günler keşke geri gelseler müthişti cidden umarım sizinde oyun hayatınız böyle eğlenceli deli dolu ve müthiş geçer sağlıcakla kalın arkadaşlar sizleri seviyorum bir ömür boyu mutluluklar dilerim. ;( ah be eski cs 1.6 arkdaşlarımı özeldim seri üzgünüm ben

asparagas4721

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Pupg
Cidden eskiden oynadığımız oyunlar ve oyunda kurduğumuz arkadaşlıklar o kadar güzel di ki yeri doldurulamaz bir öneme sahipti.Oyunu oynarken sanki gerçek dünyadaymışcasına ciddiye alıp takım olarak ta bu ciddiyeti kavradığımız zamanlar bizlerin hayatında çok değerli izler bıraktığından eminim.keşke geriye dönüp o eski günlere o eski anılara kavuşabilseydik.O eski hazları tattığım için şuan oynadığım hiçbir oyun bana haz vermiyor zevk alamıyorum.Eski sanal oyun arkadaşlarımdaki sıcaklığı gerçekliği bulamıyorum.Keşke mümkün olsa da geri dönebilseydik veya şimdiyi eskiye çevirebilseydik.

Users who are viewing this konu