CS:GO 'UN GELECEĞİ... (1 Viewer)

Alaikum

Üyeliği Durduruldu
Yasaklı Üye
Cs go
Merhaba arkadaşlar. Acaba CS:GO oyunun geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz? Şu an oynuyor musunuz? Gelecekte oynamayı düşünüyor musunuz?
Mesela bir zamanlar Point Blank yükseldi ama şu an serverlede çok az kişi var. Acaba ne zamansa CS:GO da bu durumda olabilir mi? Düşüncelerinizi bölüşürürseniz sevinirim :)

ODİN

Takım Kaptanı
Co
Albion
CLAY#1031
Merhaba arkadaşlar. Acaba CS:GO oyunun geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz? Şu an oynuyor musunuz? Gelecekte oynamayı düşünüyor musunuz?
Mesela bir zamanlar Point Blank yükseldi ama şu an serverlede çok az kişi var. Acaba ne zamansa CS:GO da bu durumda olabilir mi? Düşüncelerinizi bölüşürürseniz sevinirim :)
Merhaba,

Global bir oyun olduğu için aktifliğinin düşeceğini düşünmüyorum. Aynı şekilde e-spor tarafında oyuncuları olduğundan çok zannetmiyorum popülerliğini yitirmeyecektir. Keza diğer oyunlara göre sürekli update alıp, yenilikler getirilen bir oyun ve her gün aktifliği yükselmekte.

GRANDEKİNOKS

İkinci bir şans kazanmak, İlkine ihanet etmektir.
Üye
Minecraft
Kipiterestus#3232
bence cs go dan hiç bişey olmaz. Zaten yeni grafiklerle bir cs go gelecek diyorlardı hala ses seda yok. Hadi onu bırak half life 3 nerde abi :D

Dmr786

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
CS go
3 yil boyunca ufak araliklarla oynadim. ilk baslarda arkadasim yüzünden ban yiyen hesabımi sayarsam 2.-3k arasinda saatim var. bir ara bilgisayar alabilecek param olursa yine sabahlarim.Ama
hilenin hâlâ gırla gittiği, yetkililerin ise bundan para kazanmak için vip tarzı bir eklenti satmaya çalıştığı oyun oldu cs

oyunun yapımcılarımdan tek beklentim oyuncuların bir ses aygıtına sahip olup olmadıklarını bir işaretle göstermeleri.

Alperenkalpak

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Valorant
bence cs go dan hiç bişey olmaz. Zaten yeni grafiklerle bir cs go gelecek diyorlardı hala ses seda yok. Hadi onu bırak half life 3 nerde abi :D
Abi bişey olmaz dediğin oyunu anlik olarak yuz binlerce insan oynuyo bence boyle demen ayip olmuş😃. Ve bence adamlar yeni oyun motorunu yapmakla ugrasiyolarla bana oyle geliyor half life 3bence cs ye yeni oyun motoru geldikten sonra anca gelir tabi gaben abime bağlı uşengec herif yapmakla ugrasmiyo bole olabilir hoc belli olmaz bu salagim ayari anladinmi abi aslinda haklisin kay aydir cikcak diyolar ses yok sende haklisin abicim be

Users who are viewing this konu