Duyuru Deneme Moderatör Alımları Açık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GRANDEKİNOKS

İkinci bir şans kazanmak, İlkine ihanet etmektir.
Admin
Alınan Beğeni:621
Ödül Puanları:911
Minecraft
Kipiterestus#3232
Merhabalar,

Forumun ilerleme sürecini hızlandırmak adına, yönetim kadromuza yeni arkadaşlar aramaktayız. Bundan sebep, deneme moderatör alımlarını aktifleştirdik.

Sizlerin görmediği özel bir bölümde(Süper Mod. - Co-Admin ve Adminlerin gördüğü özel bir bölüm) yaptığınız başvurunun anket konusu otomatik olarak açılır. 48 saat'in sonunda anket otomatik olarak kapatılır ve anket sonucu kullanıcıya bildirilir. Onaylandı ise yetkisi otomatik sistem tarafından verilir.

Deneme moderatör başvurusunda bulunmak için: https://www.yarasa.net/link-forums/deneme-moderator-basvuru-formu.165/

Peki biz deneme moderatörler de neye dikkat ediyoruz?
  1. Başvuru yapana kadar ki foruma sağladığı katkı.(Yeni konular, yardımcı olduğu konular, foruma ilgisi 3'ü ortak ele alınır.)
  2. Bize yardımcı olabileceği teknik konular vb.
  3. Başvuru yapan kişinin yönetim potansiyeli.
  4. Başvuru yapan kişinin forum içerisinde ki konuşma şekli.

Siz neden burada deneme moderatör olmalısınız?
  1. Yarasa.NET bugünün projesi değil, yarının projesidir. Bugüne yönelik adımlar atmıyor, yarına yönelik büyük adımlar atıyoruz.
  2. Yarasa.NET hedeflediği başarıya ulaşacak, ulaştığın da buranın kimlere neler getireceği belli olmaz. Zira @CLAY ile düşünce yapımız çok benzer olduğu için bu projede ona bende katılmak istedim. Bizim düşünce yapımız nedir? Bizim hedefimiz önce maximum başarıya ulaşmak, ardından kazanmak. Kazanç kısmın da kazanılan kazancın yönetim ekibi ile pay edilmesi var. Örneğin; Bir reel hisse sistemi oluşacak ve yönetim üyelerinin gruplarına göre x miktarda hisseleri olacak ve bu hisselere göre herkes kazancını alacak. Bu konu ile ilgili detaylı tanıtım konusu açılacak.
  3. Burada kemik bir yönetim kadrosu oluştuktan sonra çok fazla moderatör alımı yapılmayacak, mevcut oluşturulan ekip ile forumda ki düzen ve hiyerarşi sağlandığında, herkes görevini yaptığında burada size vakit geçirmek günlük bir ihtiyaç gibi gelecek. Zira amacımız hem eğleneceğiniz, hem de forumun kazanmaya başladığı zaman da eğlenirken kazanabileceksiniz.

Kimler başvuru yapmamalı?
  1. Forumu katkısı olmayan kişiler başvuru yapmamalı. Zira sizi değerlendirirken forumda ki hareketlerinizi inceliyoruz. Bu başvuru da sizi değerlendirebileceğimiz bir katkınız yok ise başvurmayınız.
  2. Siteye girip bakıp, çıkmakla iş bitmiyor. Konulara katılmalı ve foruma yeni konular kazandırmaya çalışmalısınız. Yetki aldıktan sonra duracak veya sıkılacaksınız, boşuna zaman kaybetmemelisiniz. Zira yetkililerden ilk önce Süper Moderatörler sorumlu sonrasın co-admin ve adminler. Yani birileri durulduğu zaman, çok samimi olduğumuz arkadaşlar da olsalar, ekip arasında ki çalışma düzenini bozacağından yetkileri alınacaktır.
  3. Şimdi diyorsunuz bunları bu yazıyor, kendi uyguluyor mu? Ben burada bu mesajı yazarken admin yetkisine sahibim, belki ilerleyen zamanlarda ben olmayabilirim ama bilmenizi isterim ki 2. madde'yi uygulamayan ben dahi olursam, şuan ki kurucumuz olan @CLAY benim yetkilerimi dahil alabilir. Zira bu zamana kadar çok önemli şeyler yapmış olsam bile, mazeretsiz olarak burayı aksatamam. Aksatırsam herkese yanlış örnek olurum.
  4. Yukarı da ki maddelere uyabilecek, burayı sanki her zaman çalışabileceği ofisi olarak görebilecek, görevinin bilinci ile hareket edebilecek kişiler yetkili olabilir.
uyari-png.19

arnaanozel-png.22

sizker-png.27

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Personalize

Üst Alt