Paylaşım Discord Emoji Paketleri ( 10 Paket - 177 adet ) v1

CLAY

Takım Lideri
Admin
Alınan Beğeni:407
Ödül Puanları:411
Albion
CLAY#1031
Yarasa.NET ailesi hepinize selamlar, yaklaşık 1 saat önce discord emoji paketi aramaya başladım. Hoşuma giden discord emoji paketlerini bir araya getirerek bir klasör oluşturdum.

Emoji Paketleri İçinde Neler Var ?

Sadece hoşuma giden ifadeleri eklediğim güzel bir paket oldu. Discord kanalınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Umuyorum; en iyi discord sizinkisi olur.
  • Eğlenceli emoji ifadeleri
  • Komik yüz ifadeleri ve gifler ( çılgın ördek, kurbağa gibi)
  • Mario,Pokemon, Nintendo karması starter pack
  • Master Yoda gifleri
  • Nintendo hariçinde 1 adet starter pack
Emoji Paketleri Görüntü

Paketlerin iç görüntüsünü tek bir ekrana alarak görüntü karışıklığını önlemeyi ve aradığınızı bulmada kolaylık sunmayı amaçladım. Karşınızda Discord Emoji Paketleri

discord-emoji-paketi-içerikleri-hepsi.jpg

Düzeltme emoji 3;
Üstte bulunan emoji-2 ve emoji-3 resmi aynı gözükmekte. Bir karışıklığa denk gelmiş büyük ihtimalle; emoji 3 paketi aşağıdaki gibi gözükmekte

1624698979162.png

Emoji Paketleri Bulma

discord-emoji-paketi-indir.png

Emoji paketlerinin ismini emoji-1, emoji-2.........emoji-10 olarak değiştirdim. Hepsini tek klasöre atsaydım paketler birbirine karışacaktı ve aradığınızı bulmanız zor olacaktı. Aşağıdaki resmi içindekiler sayfası gibi düşünebilirsiniz. Hangi emoji paketini beğenirseniz kutu içerisinde emoji-1, emoji-2 şeklinde ismi yazmakta.

Discord emoji paketi indir ;
Virüs total sonuçları ;

Ara ara yeni paketler bularak siteye ekleyeceğim, konumu & siteyi ziyaret ettiğiniz teşekkürler. Hepinize iyi forumlar dilerim.

ReaptioS

Yarasa Azimli Üye
Azimli
Alınan Beğeni:99
Ödül Puanları:161
Teşekkürler paylaşım için.

Personalize

Üst Alt