GRANDEKİNOKS

İkinci bir şans kazanmak, İlkine ihanet etmektir.
Admin
Alınan Beğeni:683
Ödül Puanları:911
Minecraft
Kipiterestus#3232
bilgi-yarasa-net.png

Merhabalar,

Don't starve together türkçe yama, dst türkçe yama bulmak internette oldukça zor. Çoğu yama ya yarım bırakılmış yada eski kalmış. Don't starve together için türkçe yama en sağlıklı steam üzerinden abone moduyla olunuyor. Sizin için araştırdım ve en stabil dst türkçe yamayı buldum. Tam olarak %100 çevrilmese bile çoğu temel şey türkçe ve oyun oynarken size bayağı kolaylık sağlayacak. Don't starve together yıllardır oyuncu kitlesini kaybetmemiş, alanında çizgi karakterlerden oluşan dünyası ve grafikleri ile alanında tek bir survival oyun. Umarım bu çevirinin size faydası olur. Çeviri için abone olacağınız steam linkini aşağıya bırakıyorum.

dont-starve-together-turkce-yama-indir.jpg

linkler-yarasa-net.png

Son düzenleme:

sadaska

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Alınan Beğeni:0
Ödül Puanları:1
red alert

Nuggetd

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Alınan Beğeni:0
dont starve together

kefensiz

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Alınan Beğeni:1
anno 1404
bilgi-yarasa-net.png

Merhabalar,

Don't starve together türkçe yama, dst türkçe yama bulmak internette oldukça zor. Çoğu yama ya yarım bırakılmış yada eski kalmış. Don't starve together için türkçe yama en sağlıklı steam üzerinden abone moduyla olunuyor. Sizin için araştırdım ve en stabil dst türkçe yamayı buldum. Tam olarak %100 çevrilmese bile çoğu temel şey türkçe ve oyun oynarken size bayağı kolaylık sağlayacak. Don't starve together yıllardır oyuncu kitlesini kaybetmemiş, alanında çizgi karakterlerden oluşan dünyası ve grafikleri ile alanında tek bir survival oyun. Umarım bu çevirinin size faydası olur. Çeviri için abone olacağınız steam linkini aşağıya bırakıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 1800

linkler-yarasa-net.png

wdfadawd

kefensiz

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Alınan Beğeni:1
anno 1404
teşekkürler

cevdetefeytb

Yarasa Yeni Üye