Haber Epic Games Store'da bu hafta 320 TL değerinde iki oyun ücretsiz (1 Viewer)

Geçen hafta Dying Light’ı ücretsiz olarak dağıtarak beğeni toplayan Epic Games Store, bu hafta toplam 320 TL değerinde iki oyunu ücretsiz olarak dağıtıyor.

Epic Games Store’da bu hafta MORDHAU ve Second Extinction oyunları ücretsiz olarak sunuluyor. MORDHAU oyunu Steam’de 280 TL’ye Second Extinction oyunu ise 40 TL’ye satılıyor.

Bu iki oyunu 20 Nisan saat 18.00’e kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca geçen hafta başlayan Bahar İndirimi kampanyası da aynı tarihte sona erecek.


İlk oyunumuz Steam değeri 280 TL olan Mordhau​

Kılıçları kuşanın, orta çağa gidiyoruz! Geniş silah ve sınıf seçenekleri ile bizlere kale kuşatmalarını ve çağın vahşi savaşlarını gerçeğe yakın biçimde sunan Mordhau özellikle temanın hayranlarını fazlasıyla tatmin edecek.İkinci oyunumuz ise 40 TL değerindeki Second Extinction​Dinozorlar her yerde ve dünya artık bizim evimiz değil. Yine de bu tarih öncesi düşmanlarla son teknoloji silahlarımızı kuşanıp evimizi geri almak elimizde. Arkadaşlarınızı toplayarak birlikte adım atabileceğiniz bu yeni dünya pek çok maceraya da gebe.


Peki Mordhau ve Second Extinction'a nasıl tamamen bedava sahip olacağız?​

  • 'a hesabınızla giriş yapın.
  • Anasayfadaki 'Bedava Oyunlar' kısmının altında yer alan söz konusu oyunlarımızı bulun ve birine tıklayın.
  • sayfasında 'Yükle' dedikten sonra yeni açılacak pencerede 'Sipariş Ver' diyerek oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bir hafta süresince her iki oyunu da kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebileceksiniz ancak sonrasında oyunlara sahip olmak için 320 TL'yi gözden çıkartmanız gerekecek. Bu yüzden 20 Nisan tarihine kadar elinizi çabuk tutmanızda fayda var!
 

Users who are viewing this konu

Üst