Forza Horizon 5 Eliminatör (1 Viewer)

midasbal

Yarasa Kolik
Yarasa
Katılım:19 Ocak 2022
Mesajlar:40
Tepkime puanı:0
Puanları:11
World of Warcraft
forza.jpg


Forza Horizon 5 yayınlanır yayınlanmaz oyuncular arasında büyük heyecan yarattı. Oyunun görselleri ve içeriği, çok sayıda oyuncunun ilgisini çekmesine yardımcı oldu. Özellikle Eliminatör etkinliğinden herkes keyif aldı.

Eliminatör Rehberi

Eliminatör etkinliğinde birinci olmak istiyorsanız, aracın sürüş dinamiklerini iyi bir şekilde tanımanız gerekiyor. Bunun için öncelikle para kazanmak ve çeşitli araçlar satın almak için oyunun görevlerini tamamlamanız gerekir. Ayrıca aracın uzmanlık seviyesini yükselterek ücretsiz çarklar elde edebilirsiniz. Arabalar, kornalar, oyun para birimi ve karakteriniz için eşyalar bu çarkta bulunabilir. Çok fazla çark döndürerek otomobil alma şansınızı artırabilirsiniz. Araçları kullanmaya alıştıktan sonra eliminatör etkinliğine yavaş yavaş hazır olacaksınız.

Haritaya erişmek için M tuşuna basın. Eliminatör etkinliğinin logosu haritanın sağ üst köşesinde bulunabilir. Buraya ulaşmak için konuma ışınlanabilir veya mevcut konumunuzdan arabayla gidebilirsiniz. Etkinlik konumuna geldiğinizde "Enter" tuşuna basarak etkinliğe katılabilirsiniz. 50 katılımcı toplandığında Eliminatör etkinliği başlayacaktır.

Seviye 2 olsa bile, oyun başlar başlamaz yeni bir araba almaya çalışın. İlk başta diğer oyuncularla kafa kafaya gitmek yerine, araç hediyelerini toplamayı hedefleyin. Başlangıçta 4. veya 5. seviye bir araba bulabilirseniz mutlaka rakip oyuncularla kafa kafaya yarışlara girmeye çalışın. Gideceğiniz yere kadar süreceğiniz araca göre rotayı belirleyin. Ana güzergâhı kullanmak yerine off-road kapasitesi iyi bir araca rastlarsanız, dağ yamaçlarını kullanabilirsiniz. Ancak, büyük ağaçlardan ve uçurumlardan ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır. Bazı ağaçlar asla kırılmadığı için kafa kafaya yarışı kaybetmeniz olasıdır.
 

Users who are viewing this konu

Benzer konular

Üst