KertenKelebek

SMS Onaylı
Katılım:20 Eyl 2021
Mesajlar:3
Alınan Beğeni:4
Ödül Puanları:1
KertenKelebek#6908
logo-walpaper-tr-scaled.jpg

GA PANEL

Panel
:
Tasarım1:
Tasarım2:
Dokümanlar: (İçerik Hazırlanıyor)
Satış ve Destek:


GA Panel, Şubat 2021 tarihinde Silkroad için geliştirilmeye başlayıp ve çalışmalarına devam eden en güncel web site panelidir. Panelin kurulumu ve kullanımı oldukça kolaylaştırılmış olup tüm soru ve sorunlarınız için önceden hazırladığımız inceleyebilir veya üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz. Güzel Ajans'ın sağladığı alt yapıda barındırılan GA Panel oyun sunucunuzun ip adresini gizleyerek olası DDoS ataklarına karşı bariyer oluşturduğu gibi trafik ve sunucu kaynaklarından tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Alfa sürecinin tamamlayıp, beta versiyonu üzerinden satışa hazır hale getirilmiştir.
Şuan için iki adet tema seçeneğine sahip olan panelin öncelikli ihtiyaçları karşılandıktan sonra yeni temalar hazırlanacaktır.

Hello there,
If you are reading this statement, the English language translation of the GA Panel and the promotional poster is not ready yet. I'm sorry to report this. In the coming days, we will integrate English language translation and payment methods such as Paypal, Stripe etc. Keep following us. :)


DEMO PANEL BİLGİLERİ
Demo Oyuncu Bilgisi:
Kullanıcı adı: test
Şifre: test

Demo Yönetici Bilgisi:
Giriş Bağlantısı:
Yönetici E-posta: [email protected]
Yönetici Şifre: test
NOT: Demo panele ait ayarları değiştirmenize müsaade edemiyoruz. Oyuncu ve mağaza gibi özellikleri istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz!

GA Panel henüz çok taze olduğu için gelişim sürecini birlikte yaşayacağız. Bütün müşterilere yeni versiyon güncellemesi anlık olarak dağıldığı gibi güncelleme detayını yönetim panelinden takip edebilirsiniz.

(Yeni) OTOMATİK KURULUM
Panel kurulum sürecinde sunucu bilgilerini 3. kişilerle paylaşmanıza gerek kalmıyor. Kurulum süreci kısa ve oldukça basit olduğu gibi tüm kontrol elinizde!

(Yeni) ÇOKLU TASARIM & Çoklu Dil Desteği
Tek lisans ile tüm tasarımlara erişim sağlayıp anında değişiklik yapabilirsiniz.
Tasarım 1'in Türçe ve İngilizce dil desteği hazır! Yönetim paneli ve tasarım 2'nin dil desteği çok yakında...

gapane-multi-theme.gif


GÜNCELLEME BİLDİRİMLERİ
gapanel-changelog.png

LİSANS ANAHTARI
GA Paneli kullanabilmek için bir lisansa ihtiyacınız olacak. Güzel Ajans, satın aldığınız her panel hizmeti için bir lisans anahtarı üretir ve paneli etkinleştirmek (destek almak) için buna ihtiyacınız olacaktır.
gapanel-license.jpg

WEBMALL - WEB (F10) MAĞAZA

Yeni nesil oyun içi silk mağaza (F10) görünümüyle web siteniz üzerinden Silk&Kredi ürünleri satabilirsiniz. Web mağazadan satılan ürünler karakterin envanterinde boş yerin olup olmadığını kontrol ettikten sonra ürünü teslim teslim eder. Web mağaza aracılığıyla sadece eşya değil gold, SP, silk, rütbe ve kredi satışı yapabilirsiniz.
gapanel-webmall.jpg

MAXİ GAME E-PİN ENTEGRASYONU
Oyunculara kredi (TL, USD vb...) ödemesini maxi game e-pin aracılığı ile alabilirsiniz.
gapanel-epin.png

DESTEK SİSTEMİ
Oyuncuların şikayet&taleplerine yanıt verebilmeniz için destek talep sistemi geliştirildi. Yönetici paneline erişen kullanıcıya "Destek Personeli" yetkisini tanımlayarak sadece destek taleplerine erişmesini sağlayabilirsiniz. Böylece yönetim paneli üzerinden oyuna istenmeyen müdahaleleri engellemiş olursunuz. Şuanda sisteme entegreli olarak çalışan destek sistemi ilerleyen günlerde eklenti haline getirilecek ve destek sistemini devre dışı bırakabileceksiniz.
gapanel-support.jpg

SIRALAMA (RANK) SİSTEMİ
Silkroad Online oyuncuları içinde bulundukları rekabetin neresinde olduklarını görmeyi isterler. Log kayıtları için GA Logger progrmaı aracılığıyla kayıt altına alınan verileri panel üzerinde okunabilir hale getirdik.
Sıralama sistemi anlık&aylık unique, oyuncu puanı, oyuncu seviyesi ve guild kriterlerine göre sıralama yapmaktadır.
GA-Logger-Setting.jpg

gapanel-instantuniques.png

gapanel-rank-unique.jpg

KURUMSAL E-POSTA
Oyuncular kayıt olma veya şifre sıfırlama işlemlerinde e-posta adreslerini doğrulamaları gerekir. GA Panel ilk kurulduğunda oyuncularınıza [email protected] e-posta gönderir. Kurumsal e-posta servisini satın almanız durumunda oyuncularınıza [email protected] yani kendi alan adınız ile eposta gönderimi yapabilirsiniz.
Tüm e-postalar şuan için tek bir tasarım ile gönderiliyor ancak ilerleyen günlerde e-posta tasarımını seçebileceksiniz.
gapanel-welcome-mail.png

EKLENTİ - MODÜL YAPISI
GA Panele eklentiler sayesinde çeşitli özellikler kazandırıyoruz. Bu eklentileri ihtiyacınıza göre aktifleştirip kullanabilirsiniz.
Geliştirme süreci devam ettiği için yeni geliştirilecek olan modülleri demo panel üzerinden inceleyebilirsiniz.
gapanel-plugins.jpg

HEDİYE LİSANS ANAHTARI
Panelin tanıtımına özel ilk 10 kişiye 6 aylık ücretsiz lisans HEDİYE! Güzel Ajans üzerinden GA Paneli hizmetini sepete ekleyip ödeme aşamasına geldiğinizde GAPANEL-FIRST10 kupon koduyla 6 aylık(1.504 TL Değerinde) lisansı ücretsiz olarak alabilirsiniz.
Bu kampanyaya alan adı ücreti dahil değildir.
Panelin kurulumu için gerekli olan alan adını Güzel Ajans üzerinden veya farklı alan adı sağlayıcısından alabilirsiniz.

gapanel-banner.jpgEk Açıklama;
Panelde olması gereken temel özellikleri ve gelecekteki planlarımızdan bahsetmeyi gerek görmedik. Paneldeki eksikliklerin ve tasarım için gelecek eleştirilerin farkındayız. İlginiz için teşekkür eder mutlu günler dileriz :)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

FeaRMyWrath

Yarasa Üye
Üye
Katılım:14 Haz 2021
Mesajlar:6
Alınan Beğeni:6
Ödül Puanları:1
İyi Satişlar Bu Piyasada Taze Kan Görmek Güzel :kalp::kalp::kalp:
 

Marjii

PRAISE THE SUN
SMS Onaylı
Katılım:15 Eyl 2021
Mesajlar:16
Alınan Beğeni:6
Ödül Puanları:11
Dark Souls
Mârjii#1313
Hayırlı satışlar
 

Personalize

Üst Alt