The Flash

Yarasa Üye
Üye
Katılım:19 May 2021
Mesajlar:36
Tepkime puanı:55
Puanları:11
gokkavimbilgiler.png


gokkavimdisiplinler.jpgOyuna başlarken seçebileceğiniz kavimler Muhteşem Ejder, Azametli Yılan ve son olarak Azgın Pars kavmi. Bu kavimlere ait 3 ‘er farklı ustalıktan birini seçtikten sonra oynamaya başladığınız oyunda Gök kavme geçebilmeniz için en az U33(113 Level) diğer adı ile Uzaman 33 seviyesinde olmanız ve Kavminizin sıralamada gök kavminden üstte olması gerekiyor. Gök kavminde 3 kavimden yani Muhteşem Ejder, Azametli Yılan ve son olarak Azgın Pars kavminden karakterleri aynı yerde barış içersinde görmek mümkün. Geçmeyi başardığınızda diğer kavimlerden farklı olarak gövde iteminize bağlı olarak birde şapka gelerek gök kavminden olduğunuzu belli ediyorsunuz.

Söylemek gerekirse Gök kavim oyun içersinde kurulan bir ittifak gibidir ve sadece en güçlüler girebilir. Bu yüzden rivayetlere göre oyunun en güçlü kavmidir.


MuhtesemEjderBilgiler.png

MuhtesemEjderDisiplinler.png


Pala ve savaş eldivenlerinin usta savaşçıları olarak adlandırılan Muhteşem Ejderler oyun içersinde doğayla barışık yaşayan bir kavimdir.Diğer kavimlerin aksine haritaları karanlık olmanın tersine güneşli ve göz alıcıdır. Oyunun hızlı karakterleridir. Hafif Kılıç, Ağır Kılıç, Güç Topu silahlarınızdanbırını alarak savaşmaya başlayabilirsiniz.

AzametliYilanBilgiler.png

AzametliYilanDisiplinler.png


Şehri karlar ile kaplı olan Azametli Yılan kavmi Muhteşem Ejder ve Azgın Pars kavimleri arasında stabil kalmayı başarabilmiş oyunun en çok ilgimi çeken kavimi olmayı başarabilen tek yegane sınıfıdır. Yılan kavminde ustalaşabilceğiniz silahlar Pala, Çift Bıçak ve Kopuz.

AzginParsBilgiler.png

AzginParsDisiplinler.png


Bir önceki kavimlerin tam tersine bir kavimdir. Agrasiflikleri ve sinirli halleriyle dikkat çekerler. Ağır hareket etmelerine rağmen güçlü yapıları onları doğru stratejide 1 adım öne geçirir. Diğer kavimlere göre zırhları ve silahları çok daha fazla iri yarıdır. Azgın Pars kavminde ustalaşabilceğiniz silahlar ise İnce Kılıç, Uzun Mızrak ve son olarak Kama.Tonlarca farklı silah ve becerilerden oluşan oyunda, sınırsız sayıda kostüm kombinasyonu yapabilir, PvP sayesinde ünvanlar kazanıp saygınlığınızı yükseltebilirsiniz. Farklı yeteneklerde ve özelliklerde petlere ve binek hayvanlarına sahip olabilirsiniz. Oyunu daha eğlenceli hale getiren faktörler bunlar.

Karahan online genelde büyük yamalarıyla bilinen bir oyun. Oyun ilk mmorpg oyun severleri ile buluştuğunda 110 level ‘e kadar ulaşılabilirken, ilk önce Uzman12 ‘ye yukseltilen level sınırı daha sonra da İlahi12 ‘ye kadar yukseltilmiş, hatta öyle ki buda yetmemiş oyuna yeniden doğuş sistemi adı altında farklı bir level sistemi daha getirilmiş.

Karahan Online ’ın sunduğu muhteşem görsellik ve eğlencenin yanında diğer oyunlardan net bir şekilde ayıran diğer bir özelliği ise tecrübe arttırırken zamanın hızla geçip gitmesi ve sürükleyici bir oynanışının olması.

Oyunun serverları 16-20 yaş arası gündüzleri yoğunluktayken, geceleri yetişkinlerin ağırlıkta olduğu %80’in altına düşmeyen bir server yoğunluğuna sahip. Zaman kaybetmeden sahip olunup oynanması gereken son zamanların en iyi, en eğlendirici ve en gelişmiş devasa online oyunu.
 

GRANDEKİNOKS

İkinci bir şans kazanmak, İlkine ihanet etmektir.
Üye
Katılım:16 May 2021
Mesajlar:927
Çözümler:4
Tepkime puanı:969
Puanları:911
Yaş:28
Minecraft
Kipiterestus#3232
Ellerine sağlık Hakan. ❤
 

Users who are viewing this konu

Üst