LoL Çevrimdışı Gözükme Rehberi (1 Viewer)

midasbal

Yarasa Kolik
Yarasa
Katılım:19 Ocak 2022
Mesajlar:40
Tepkime puanı:0
Puanları:11
World of Warcraft

League of Legends Çevrimdışı Gözükme Rehberi


EGS_LeagueofLegends_RiotGames_S1_2560x1440-ee500721c06da3ec1e5535a88588c77f.jpg


League of Legends oyununda hepimizin bildiği üzere arkadaşlar bölümü bulunuyor. Bu bölümden arkadaşlarımızın oyunu oynayıp oynamadığını kontrol edebilir ve mesaj gönderebiliriz. League of Legends oynarken dikkatinizin dağılmasını istemiyorsanız bu anlaşılabilir bir durumdur. Bu yazıda, banlanma riski olmadan LoL'ün nasıl çevrimdışı görüneceğini göstereceğiz.

League of Legends çevrimdışı görünmez; yine de, çevrimdışı modu etkinleştirmek için birkaç yöntem kullanılabilir. Oyun oynuyor olsanız bile bu teknoloji sayesinde arkadaşlarınız sizi çevrimdışı olarak görebilecekler. Tartışacağımız bu strateji herhangi bir ek uygulama kullanımını gerektirmeyeceği için yasaklanma korkusu da yoktur.

Çevrimdışı LoL GörünümüÜçüncü taraf uygulamalar, League of Legends çevrimdışı modu başlığı altında teslim edilir. Bu aşamada indirdiğiniz dosyalara çok dikkat etmenizi öneririz. Bu yazımızda tavsiye edeceğimiz teknik sayesinde LoL'de çevrimdışı olarak güvenli ve kolay bir şekilde görünebileceksiniz.

Çevrimdışı göstermenin ban cezalı olduğu doğru mu?


Riot, genel olarak oyun dosyası değişikliğine duyarlı bir oyun geliştiricisidir. Oyun dosyalarında bir değişiklik tespit ederse ve bunun tehlikeli olduğunu düşünürse, elbette banlanma sebebi olabilir. Göstereceğimiz yöntemin ise oyun dosyalarına hiçbir etkisi olmayacaktır.


Peki, nasıl bir yöntemimiz var?


Çevrimdışı görünmek için oyunun sosyal ağına bağlı olmamanız gerekir.

Bu durumda istemciye yeni bir LoL oyun başlatıcısı vereceğiz. Sizin için önereceğimiz .bat uzantılı istemcinin oyun dosyalarına herhangi bir etkisi olmadığı için banlanma ihtimali yoktur.


LoL Çevrimdışı Modunu Nasıl Oluşturursunuz?


İşin sırrı .bat tipindeki dosyalar.

Bu dosyaları indirirken ve tararken Windows Defender'ı veya başka bir virüs programını açık tutun; tehlike olmadığını fark edeceksiniz.

LoL'ün nasıl çevrimdışı görüneceğine veya çevrimdışı modun nasıl etkinleştirileceğine bir göz atalım:

Araştırdığınız sitelerden the.bat dosyalarını indirin.

TR – Offline Mod.bat olarak kendi sunucunuzun Offline Mod.bat tıklayın.

Oyuna ilk başladığınızda arkadaşlar ağı görünmeyecektir.

Tekrar çevrimiçi olmak için Çevrimdışı Mod Inactivation.bat dosyasını çalıştırın.

Oyun tekrar eski haline dönecek döndürülecek.
 

Users who are viewing this konu

Benzer konular

Üst