Yeni Misali2 13 Ocak'ta Açılıyor! (1 Viewer)

  • Hileli Apk İndir
  • Takipçi Satın Al

Misali2

https://www.yarasa.net/attachments/server-sahibi-tag-png.4044/
Katılım:12 Ocak 2023
Mesajlar:1
Tepkime puanı:0
Puanları:1
Metin2
IMG_20230112_213847.jpg


13 Ocak Cuma 21:00'da Yıkılmayan Kale Misali2 Telafi sunucularında yeni bir tarih yazacağız.
İstiklal ve Vatan sunucularımız Cuma akşamı yeni bir sayfa açacak ve siz değerli insanların dayanışması ile birlikte Tarihi bir sayfaya imza atacak.
13 Ocak Cuma 21:00'da İstiklal ve Vatan sunucumuz açılıyor!

Yaşanılan bu tatsız durum itibariyle üzerimize düşen görevleri yerine getirdik.
- Misali2 İstiklal ve Vatan sunucularımızda yükleme yapan tüm oyunculara para iadeleri başladı. Ortalama 48 saat içerisinde tüm kullanıcıların yatırımları hesaplarına yada kredi kartlarına iade edilecek.
- Güvenlik zafiyeti yaratan " İnsanlık Dışı " ve şeref içermeyen güvenlik sistemi ortağımızı saf dışı bıraktık. Hukuki süreç başlattık ve bu işin arkasında olan şeref yoksunu arkadaşlara yakın zaman içerisinde hayatları boyunca unutamayacağı bir cevap vereceğiz.
- Açılışta nesne market aktif olmayacaktır. Telafi sunucularımız tıpkı Official Misali2 sunucuları gibi açılacak ve Nesne Market yine aynı şekilde Pazar günü itibariyle aktif olacaktır.

⸻⸻⸻⸻⸻⸻

İstiklal Sunucumuzda Telafi Olarak :
İstiklal sunucumuzda Başlangıç Eşyalarının bonuslarını 2 katına çıkarıyoruz ve yeni açılan karakterlere :
- Nesne Market üzerinden 500 TL karşılığında satışını yapmış olduğumuz " Süresiz Perma Skill Parşömeni " özelliğini ücretsiz olarak tanımlayacağız.

Ayrıca İstiklal Sunucumuzda :
- Cuma, Cumartesi ve Pazar Günleri 21:00 ila 23:59 saatleri arasında geçerli olacak %200 EXP ve DROP Bonus Etkinliği aktif olacak.
- Cumartesi 21:00 - 23:59 Saatleri Arasında 2. Köylerde ve Vadi bölgesinde 2X Drop Etkinliği aktif olacak.

⸻⸻⸻⸻⸻⸻

Vatan Sunucumuzda Telafi Olarak :
Vatan sunucumuzda Başlangıç Eşyalarının bonuslarını 2 katına çıkarıyoruz ve yeni açılan karakterlere :
- 90 Seviye ( Level Yüzüğü ) Ücretsiz olarak başlangıçta karakterlere tanımlanacak. Tek kullanımlıktır ve karakterinizi direkt olarak 90 Seviyeye ulaştırır. Ticareti yoktur.
- Nesne Market üzerinden satışını sunduğumuz " Farm Yüzüğü 1 ve Farm Yüzüğü 2 " ürünlerini 2 günlük olarak başlangıç karakterlerinize tanımlayacağız.

Ayrıca Vatan Sunucumuzda :
- Cuma, Cumartesi ve Pazar Günleri 21:00 ila 23:59 saatleri arasında geçerli olacak %200 EXP ve DROP Bonus Etkinliği aktif olacak.
- Cumartesi 21:00 - 23:59 Saatleri Arasında Soğuk Matheus ve Futbol Topu bölgesinde 2X Drop Etkinliği aktif olacak.

⸻⸻⸻⸻⸻⸻

13 Ocak Cuma Günü sağlayacağımız bu avantajlar, vermiş olduğunuz 2 günlük emeğin telafisi olarak değil sadece bir özür niteliğindedir.

Daha güçlü ve daha yüksek oyuncu kitle ile 13 Ocak Cuma Günü 21:00'da tekrardan zirvede olacağımızdan hiçbir oyuncumuzun şüphesi olmasın.

Hukuk her şeyden üstündür. Markamıza zarar vermeyi amaçlayarak bizi daha fazla güçlendiren fakat siz değerli oyuncuların 2 günlük emeğine ihanet eden ve bu ihanette parmağı olan bu kişiliksiz şahıslara gereken cezayı verdireceğimizden şüpheniz olmasın.
Dava ile alakalı süreci ve gelişmeleri şeffaf bir şekilde sizlere sunacağımızdan hiçbir şüpheniz olmasın.

10 yılı aşkındır Misali2 markası olarak emek verdiğimiz bu sektörde, ilk defa böyle bir duruma maruz kaldığımızı ve tekrarının yaşanmayacağının garantisini sunarız.
Ve son olarak bu zorlu süreçte koşulsuz, şartsız yanımızda olan tüm oyuncu ve lonca gruplarına sonsuz teşekkür ederiz.

13 Ocak itibariyle tüm emeklerinizin güvende kalacağını ve Ana Sunucu mantığından şaşmayacağımızı bilmenizi isteriz.
 

Users who are viewing this konu

Üst