Mobile Legends Hesabı Nasıl Silinir? (1 Viewer)

midasbal

Yarasa Kolik
Yarasa
World of Warcraft
2022-01-28 17_01_28-60d27e732269a228acc27853.jpg (750×422).png

Bu makalede Mobile Legends hesabınızı kalıcı olarak nasıl kaldıracağınızı göstereceğiz. Ne yazık ki Moonton, oyuncuların hesaplarını kalıcı olarak kaldırmasına izin vermiyor, bu nedenle bunu yapmanın bir yöntemi yok. Ancak mevcut hesabınızın Facebook, Google Play, VK ve Game Center hesaplarından bağlantısını kaldırmak en iyi seçenektir.

Mobile Legends Hesap Silme

Mobile Legends hesabınızı silmek için yapmanız gereken adımlar şunlardır:

Adım 1: Telefonunuzda, iPad'inizde veya tabletinizde Mobile Legends uygulamasını başlatın.

Adım 2: Mobile Legends'i yükledikten sonra, başlık ekranından sonra oyunun ana menüsü görünecektir. Ana menüde, sol üst köşedeki profil resminize dokunun. Bu işlem, kullanıcı hesabının menüsünü getirecektir.

Adım 3: Sol kenar çubuğu menüsünün altında 'Hesap' sekmesini seçin. Bu sekme, hesabınıza bağlı tüm sosyal medya hesaplarınızı görüntüler.

Adım 4: Mobile Legends hesabınıza hangi sosyal medya hesaplarının bağladığını keşfetmek için “3. Parti Hesaplar” kategorisinin altında olan hesaplara tıklamanız gerekir. Bağlandığınız hesapların yanında kullanıcı adınız veya e-posta adresiniz görüntülenecektir.

Adım 5: Sosyal medya hesabınızın bağlantısını oyundan kaldırın.

Users who are viewing this konu