NATAN

krush rowers

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Katılım:27 May 2021
Mesajlar:10
Alınan Beğeni:12
Ödül Puanları:11
MLBB' nin yeni şampiyonu natan, bana biraz tenet filminden esinlenmiş gibi geldi :) en önemli özelliği pasifi

1- natan' a çıktığınız fiziksel zırh delme ve can çalmanın %100' ü büyü nüfuzu ve büyülü can çalmaya dönüşür. Yani fiziksel can çalma ve zırh delme çıkamazsınız. çıkarsanız etkisininin tamamını büyü nüfuzu ve büyülü can çalma olarak alırsınız.

2- natan becerileri ile hasar verdiğinde birikim kazanır. (kuantum dolaşıklığı) Her birikim saldırı hızını %15, hareket hızını %7.5 artırır. Maksimum 6 birikim ile sınırlı. Bir becerisi ile aynı anda birden fazla düşmana hasar verebilir. Yani nışancılığına güvenen ayakkabı veya saldırı hızı kasmak yerine maçın gidişatına göre farklı itemlerde alabilir.

3- natan' ın temel saldırısı ateşlendikten sonra kendisine geri dönüyor ve yolu üzerindeki düşmanlara sahip olduğu fiziksel hasarın %70' ini, büyü gücünün ise %30' unu veriyor. Yani saldırınız otomatik olarak 2' ye katlanıyor ve arka arkaya duran hedefleri de kesmek kolay hale geliyor. Denk getirmesi hiç zor değil.

becerileri

1- İlk skill ile tüm düşman birimlerinin içinden geçen bir enerji dalgası atıyor. 200(+%180 fiziksel saldırı)(+%120 büyü gücü). Seviye bağlı olarak becerinin temel hasarı artıyor.

2- 2. skill düşmanları kendinizden uzaklaştırıp aynı zamanda hasar vermenizi sağlar.

Ulti: belirlediğiniz mesafede kendi klonunuzu çağırıyorsunuz. Hareketleriniz tersine kopyalanıyor yani aynaya bakmak gibi. Sahip olduğunuz hasarın %30' una sahip. Tekrar kullanımı sizi klona yakınlaştırıyor. Kaçmak için yapılmış ancak kullanımı zor ve çok uzaklaşınca kayboluyor.

Oynaması zor, savaş büyüsü olarak oyun sıçrama öneriyor ve ultisi ile kaçmak çok zor. Kırılgan dolayısıyla yalnız olunca hemen kesiliyor ama hasarı çok iyi.
[automerge]1629965924[/automerge]
Natan yeniden düzenlendi. Ultisinin hareket menzili azaltılıp sıçrama mesafesi artırıldı(neredeyse sıçra büyüsü ile aynı). Ancak bundan sonra aldığı fiziksel can çalmanın tamamını büyülü can çalmaya dönüştürürken, fiziksel zırh delmenin %75 kadarını direkt olarak büyü nüfuzuna dönüştürüyor.
 
Son düzenleme:

Personalize

Üst Alt