Çapsız Abidin

Yarasa Süper Moderatör
Süper Mod
Katılım:11 Eyl 2021
Mesajlar:69
Alınan Beğeni:58
Ödül Puanları:61
Assasin's Creed
Hersio#3681

New World 'Connection Error' Bağlantı Hatası Çözümü​

:resim:
1178378.jpg

:bilgi:

New World Connection Error hatası mı alıyorsunuz ?, endişe etmenize gerek yok bu yazımızda New World Connection Error hatası çözümünü öğreneceksiniz.​

New World Connection Error Hatası Çözümü​

New World Bağlantı Hatası Çözümü yazısını okumadan önce, lütfen çalışmakta olduğunu onaylamak için sunucu durumunu kontrol edin. Tercih ettiğiniz sunucu durumu iyi ise, aşağıdaki düzeltmeleri deneyebilirsiniz:

Çözüm 1:​

Bazen bir hatanın çözümü, yeniden oturum açmak kadar kolay olabiliyor. New World Hata çözümü için yeniden oturum açmayı deneyin.

Çözüm 2: Herşeyi yeniden başlatmayı deneyin​

Bilgisayarınızı yeniden başlatmanız ve Modeminizi 60 saniye kapatmanızı öneriyoruz. Herşeyi yeniden başlattıktan sonra eğer wi-fi kullanıyorsanız kablolu bağlantıya geçin ve ardından oyuna tekrar giriş yapmayı deneyin.

Çözüm 3: Driverlarınızı Güncel Tutun​

New World Connection Error hatası devam ederse ve cihazınızla hiçbir ilgisi olduğunuzu düşünmüyorsanız, New World hatası büyük olasılıkla aygıt sürücülerinizden kaynaklabiliyor. Buraya tıklayıp indirebileceğiniz driverlarınızın güncelliğinin kontrolünü sağlayan Driver Booster 9 PRO programını Full bir şekilde indirebilirsiniz.

Çözüm 4:
Yukarıdaki yöntem de işe yaramıyorsa, Komut İstemi'nde aşağıdaki komutları çalıştırarak internet bağlantınızı yenilemeyi deniyebilirsiniz.

1- Win + R tuşlarına aynı anda basarak 'Çalıştır' açılır menüsünü açın.
2- açılan menüye cms yazıp Enter tuşuna basın.
3- Komut istemine aşağıdaki komutları sırasıyla yazın.
ipconfig /flushdns
ipconfig /registerdns
ipconfig /release
ipconfig /renew
netsh winsock reset

4- Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Not: Yukarıda yazılı olan New World Connection Error Bağlantı Hatası çözüm yolları işe yaramıyorsa sorununuz başka birşeyden kaynaklanıyor olabilir. Eğer çözüm yolu bulamadıysanız yapabileceğiniz tek şey New World'e Bağlantı hatası çözümü ile alakalı bir güncelleme gelmesini beklemelisiniz.


 

Benzer konular

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar