Haber New World Gecikmeli Sunucu Transferleri ve Oyuncuların Bölge Değiştirmesine İzin Vermeyecek

Rohirrim

Yol karardığında Yolunu Ayırana Dost Denmez.
Süper Mod
Katılım:11 Eyl 2021
Mesajlar:164
Alınan Beğeni:103
Ödül Puanları:161
Skyrim
OnlyForward🌟🌀#3449
New World sunucu transferleri ertelendi ve geliştirici Amazon Games, gecikmenin nedeni olarak "aktarım deneyiminin piyasaya sürülmesi için standartlarımızı karşılamadığı bazı Durumların" keşfini gösterdi. Ancak sunucu transferleri geldiğinde, bölge değişikliklerine izin vermezler, bu da birkaç oyuncu için baş ağrısına neden olur.

New World'ün lansmanı , çoğu sunucunun uzun kuyruk sürelerinden muzdarip olduğunu ve oyuncuların oturum açmak için saatlerce beklediğini gördü. Sorunu çözmek için Amazon, oyuncuları yeni oluşturulan, düşük nüfuslu sunucularda karakterler oluşturmaya teşvik etti ve ücretsiz sunucu transferleri vaadiyle, bu satırların sonuna kadar ücretsiz sunucu transferleri sağlandı. Oyunun sunucuları ve sıra süreleri sabitlendiğinde oyuncuların daha kalıcı bir ev bulmasına izin verecekti.

Sunucuları aktarmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir:
  • İstediğiniz karaktere giriş yapın
  • Ücretsiz bir sunucu transfer jetonunun talep edilebileceği oyun içi mağazaya gidin
  • Company ayrılmak zorunda kalacaksınız
  • Mevcut herhangi bir işlem sonrası alım veya satım emirlerini iptal etmeniz gerekecek
  • Bir yerleşim biriminde veya karakolda olmanız gerekecek.
new-world-türkiye-karakter-transferi.png

Oyuncular şimdiye kadar kazandıkları her şeyi transfer ederken saklayacaklar. Bu, bir oyuncunun envanterindeki tüm eşyaların, ulus itibarının, para birimlerinin, evlerinin, karakter ilerlemelerinin ve görev ilerlemelerinin hepsinin taşınacağı anlamına gelir.

Ancak, New World sunucularının transfer almaya uygun olduğu konusunda birkaç istisna vardır. Karakterler, örneğin bir oyuncunun zaten mevcut bir karaktere sahip olduğu bir sunucuya aktarılamaz ve karakterler, çok sayıda bulunan tam bir sunucuya aktarılamaz.

Birçok oyuncu için asıl sorun, bir sunucu bölgesindeki karakterlerin farklı bir bölgedeki sunucuya aktarılamamasıdır. Bu açıklama, resmi New World Twitter hesabından, oyuncuların aslında bölgeler arasında transfer yapabileceklerini belirten daha önceki bir tweetin ardından geliyor.
Amazon , oyunun forumlarındaki resmi bir sunucu transferi SSS'sinde konuyla ilgili "sağlanan orijinal bilgilerin" "yanlış" olduğunu belirttiği için durum artık böyle görünmüyor . Oyuncular, örneğin bir ABD Doğu sunucusundan bir ABD Batı sunucusuna bir karakter almak gibi bölgeler arasında transfer yapamazlar. Bu, özellikle, çoğu Avrupa sunucularında uzun süre bekledikten sonra Kuzey Amerika sunucularında karakter oluşturan ve daha sonraki bir tarihte Avrupa sunucularına geri dönme niyetiyle karakter oluşturan Avrupalı oyuncular için büyük bir sorun.

Amazon, o zamandan beri farklı bölgelerdeki karakterlerin farklı veritabanlarında depolandığını ve başlangıçta ekip bölgeler arasında veri aktarımının mümkün olacağına inansa da aslında durumun böyle olmadığını açıkladı.

Oyunun forumlarındaki birçok oyuncu, daha sonra transfer edebileceklerini düşünerek farklı bir bölgedeki bir sunucuda düzinelerce saat oynadıktan sonra artık tüm ilerlemelerini kaybetmiş gibi hissediyorlar. Bazıları, sunucu aktarımları yayınlandığında bir tür çift XP artışı veya yeni karakterler yapacak olanlar için kaybedilen zaman için başka tazminat talep ediyor, ancak şu anda Amazon Games'in oyuncularla durumu düzeltmek için ne yapacağı belli değil.
 

Personalize

Üst Alt