Rehber New World Gold Rehberi : Yeni Başlayanlar için Gold Farm

Rohirrim

Yol karardığında Yolunu Ayırana Dost Denmez.
Süper Mod
Katılım:11 Eyl 2021
Mesajlar:164
Alınan Beğeni:103
Ödül Puanları:161
Skyrim
OnlyForward🌟🌀#3449
New World Gold Rehberi : Yeni Başlayanlar için Gold Farm

New World 'da Gold, Weapon , Armorlar ve Evler gibi çeşitli öğeleri satın almanızı sağlayan oyun içi para birimidir . Ama aynı zamanda Yerleşim Yerleri veya bölgeler satın almanıza da izin verir . Bir bölgeyi kendi başına korumak kolay bir iş değil çünkü yaklaşan Savaşlar için onu güçlendirmek için yükseltmelere yatırım yapmanız gerekecek . Şirket bir bölgeyi kontrol eden, onlar aslında oyuncuların böyle satan olarak aynı bölgede farklı etkinlikler gerçekleştirmek zaman alırsınız ne kadar altın belirlemek için ücretleri ve vergileri ayarlayabilirsiniz .

new-world-gold-farm-new-world-türkiye.pngGold'u Elde Etmenin Standart Yöntemleri​

Altın elde etmenin standart yöntemleri, Ana ve Yan Hikaye Görevlerini tamamlamayı içerir . Seviyeye bağlı olarak 80+'a kadar çıkabilen görev başına en az 50 altın sağlarlar. Faction Görevleri ve Kasaba Projeleri de size altın verir ancak ilk iki tür göreve kıyasla çok daha azdır.

new-world-quest-türkiye.jpg

Trading Post Nasıl Çalışır?​

Trading Post'un nasıl çalıştığını anlamak önemlidir çünkü burası, daha önceki ve sonraki seviyelerde çok fazla gold kazanacağınız yerdir. Bu, Silahlar, iksirler ve Gathering Tools olabilir, eşyaların alım satımını yaptığınız bir Müzayede Evi gibi hizmet eder . Temel olarak, sahip olduğunuz, topladığınız ve ürettiğiniz her şey burada satılabilir. Artık her bölgenin kendi Trading Post ve ekonomisi var. Örneğin, oynadığım sunucuda Green Wood , Brightwood'da parça başına yalnızca 0.18 ile en ucuzken , First Light'ta parça başına 0.30 için neredeyse iki katına mal oluyor.

new-world-türkiye-trading-post-center.jpg

İşinizi yürütmek için ideal yeri belirlemek için her zaman bu fiyatların dalgalanmasını kontrol etmelisiniz. Trading Post'un iyi yanı, ekranınızın sağ üst köşesinde yer alan "Emirleri gösterme zamanı" altından seçerek en azından en düşük ve en yüksek fiyatların bulunduğu bölgede görünürlüğe sahip olmanızdır. Ancak sınırlama, o bölgeye koşmadığınız veya hızlı seyahat etmediğiniz sürece hiçbir şey satın alamaz veya satamazsınız.

Kasaba Projelerini tamamlamak veya daha yüksek bir fiyata satmak için malzeme satın alma planlarınız varsa, ödemeye hazır olduğunuz fiyata göre bir satın alma siparişi verme veya gördüğünüz maliyeti kabul etme seçeneğiniz vardır. Ticaret Postasında. Satışa benzer şekilde, piyasa trendini takip etmek yerine kendi fiyatınızı belirleyebilirsiniz. Green Wood'u bir kez daha örnek olarak kullanalım. Parça başına 0,18'e satmak yerine, bu malzemeyi verimli bir şekilde toplamak için önceden belirlenmiş bir yolunuz olması koşuluyla, bölgenizdeki değeri 0,17 veya 0,16'ya düşürebilirsiniz.

Bazen, Green Wood'un sonraki fiyatları sonuç olarak daha da düşebileceğinden, düşük satış size yarardan çok zarar verir. Bir satış yapmadan önce, bu fiyatları ürünlerinizi ne kadara satmayı planladığınızla karşılaştırabilmeniz için “ Mevcut Satış Emirleri ” listesini göreceksiniz .

Bir alış ve satış emri verirken, bir listeleme ücreti ödersiniz. Bu, gönderinizin aktif kalacağı gün sayısını belirler. Ne kadar uzun olursa, listeleme ücreti o kadar yüksek olur, bu nedenle satış fiyatınızla iyi bir şekilde dengelemeniz gerekir. Ayrıca, satış emri için bir işlem ücreti de vardır. Şu anda bölgeyi kontrol eden Şirket tarafından belirlenen vergi ile ilgilidir. Bu nedenle, mümkün olduğunca az vergi ödemek için vergi yüzdesinin ne kadar olduğunu ve ürünlerinizi nerede satmanın en iyi olduğunu anlamak önemlidir. Fareyle belirli bölgelerin üzerine gelerek Ticaret Vergisini haritanızda kontrol edebilirsiniz.

new-world-trading-türkiye-newworld.jpg

Monarch's Bluffs'ta Takas Vergisi, Everfall'ın % 4,20'sine kıyasla %8 gibi yüksek bir oran. Bir bölgeye sahip olan bir Şirket üyesiyseniz, ek vergi indirimleri alırsınız, bu nedenle kesinlikle uğraşmanız gereken bir şeydir. Bunları daha da azaltmak için, Bölge Durumu Ödülü aracılığıyla Ticaret Vergi Oranını düşürmeye yatırım yapmalısınız .

Ticaret Becerileri Size Nasıl Para Kazandırabilir?​

Karakter ve Weapon smithing seviyelerine ek olarak, görevleri tamamlarken ilgili etkinliklerini gerçekleştirerek Ticaret Becerilerinizi yükseltmeniz gerekir. New World'da, Crafting , Refining ve Gathering olmak üzere üç tür Ticaret Becerisi vardır . Daha önceki seviyelerde, Toplama Becerilerinizin her biri için Seviye 50'ye ulaşmaya öncelik vermek önemlidir çünkü bu sizin operasyon üssünüz olacaktır. Ayrıca daha sonra özellikle daha iyi teçhizat üretmeniz gerektiğinde size yardımcı olacaktır.

new-world-türkiye-ticaret-yarasa.net.jpg


Toplama Becerilerinizin seviyesini sürekli yükseltmeden önce, Flint Tools'unuzu Iron'a yükseltmeniz gerekir. Toplama hızınız artmakla kalmaz, aynı zamanda yaklaşık %30 daha fazla malzeme elde edersiniz. Ardından, toplama hızınızı %120 daha da artırmak için gelecekte Steel Tools'a yükseltmeyi hedefleyebilirsiniz. Bunu iyileştirmenin bir başka harika ve kolay yolu, Bölge Durum Puanlarınızı Toplama üzerinde harcamaktır. Bu, özellikle toplamayı düşündüğünüz kaynakların çoğu aynı bölgede bulunuyorsa geçerlidir.
Ek olarak, bir craft bag ihtiyacınız olacak. Bu, verimli bir şekilde çalışmanıza izin verir, böylece sık sık hana veya bölgeye hızlı bir şekilde geri dönmek zorunda kalmadan bu malzemelerin mümkün olduğunca çoğunu taşıyabilirsiniz. Daha önceki seviyelerde, birkaç Faction Görevini tamamladığınızda , Coarse Leather Maceracının El Çantası'nı Outfitting Station . Bu görevleri teslim ettikten sonra, ödül satın almanızı sağlayan Token alacaksınız. Bu çantayı yapmak için, 1.000 token ve 250 Gold, Coarse Leather, Linen ve Iron Ingot maliyeti olan Minor Rune of Holding ihtiyacınız var.

Toplama, kullanacağınız kaynakları ve rotaları zaten belirledikten sonra yapılacak oldukça hızlı bir aktivitedir. Şu anda popüler olanlar , Harvesting ve Mining Skills büyük ölçüde geliştirecek olan Hemp ve Iron Deposit . Karşılık gelen yolları belirlememe yardımcı olan faydalı bir web sitesi . Bu, kaynakların tam olarak nereye yerleştirildiğini söyleyen, böylece birkaç dakikada bir tur atabilmeniz için sezgisel bir çevrimiçi haritadır. Bunun iyi yanı, diğer oyuncular aynı malzemeleri toplarken bile birçok seçeneğiniz var, böylece farklı bir yere kolayca geçebilirsiniz. Gitmeye hazır olduğunuz yolları belirledikten sonra, başlangıç noktasına yakın bir yerde kamp kurduğunuzdan emin olun, böylece yol boyunca ne yazık ki öldürülürseniz orada yeniden doğabilirsiniz. Monarch's Bluffs ve Windsward'da tek bir Fibers toplama turu 30 dakika kadar sürebilir, bu da bölgenizin Ticaret Merkezindeki satış fiyatına bağlı olarak size bir ton Gold kazandıracaktır.

Şu Anda Yüksek Talepte Olan Ürünler

Satacağınız kaynaklar söz konusu olduğunda, şu anda talep gören malzemeleri göz önünde bulundurmalısınız. Bunlar Kasaba Projeleri, Gathering Tools , Bag veya Bag malzemeleri, Potion , yiyecek meraklıları, ev mobilyaları ve Gems ilgilidir. İlk olarak, oyuncular genellikle Kasaba Projelerini tamamlamak için malzeme satın alacaklardır çünkü bu, hızlı bir şekilde çok fazla XP kazanmak için en iyi kaynaklardan biridir.
Raw Food ve hatta Iron Ingots gibi şeyler size yeterli miktarda Gold kazandıracaktır, bu yüzden onları daha kısa sürede elde etmek için kaynağın yollarını incelediğinizden emin olun. Çoğu oyuncu, özellikle de maksimum seviyeye çıkmak isteyenler, bunlar için gold harcamaya istekli olacaktır, bu yüzden onları stoklamak değerlidir.

Town-Projects-New-World-Gold-Guide-How-to-Farm-Gold-As-A-Beginner-640x329.jpg


İkincisi aletler ve çantalar. İhtiyacınız olan kaynakları verimli bir şekilde toplamanıza ve taşıdığınız ürün miktarını artırma yeteneğine sahip olmanıza olanak tanıdığından, bu iki öğeye yönelik talepte zaten bir artış var. Starmetal Tools'a geçmeden önce Iron Tools ve ardından Steel Tools satmak gibi temel bilgilerle başlayabilirsiniz. Azot'u önceden eklemek ayrıca Perks kazanma şansını da yükseltir , bu da teçhizatın nadirliğini artıracak ve böylece daha pahalıya mal olacaktır. Örneğin, Sıradışı bir Demir Hasat Orak'ı 200 Gold kadar satar çünkü ender eşyaları bulmak için ekstra Harvesting Luck ve %200'lük bir toplama hızı verir


Bag ile oyuncular, görevlere çıktıklarında her zaman ek depolamaya ihtiyaç duyacaklar, bu yüzden çok uzun süre talep görecek. Bu eşyayı Trade Center'de koymadan önce, gold miktarını ve ona harcadığınız emeği göz önünde bulundurmalısınız. Piyasadaki rekabetinize bağlı olarak, bunun yerine Holding Rune'u satmak daha akıllıca olabilir . Her zaman bu iki öğeden hangisinin size daha fazla kar sağlayacağını kontrol edin. İkisinden birini satmanın avantajı, gold için harvest yaparken Ticaret Becerilerinizi, Weapon Smithing ve karakterinizi yükseltmenizdir, böylece bir kazan-kazan koşulu olur.


Üçüncüsü, birçok oyuncunun, özellikle Keşifler ve Savaşlar gibi daha yüksek seviyeli içerikler için, içeriklerini aramak yerine HER ZAMAN ihtiyaç duyacağı sağlık ve mana iksirleridir . Dördüncüsü, her türlü aktivite için gerekli olan yiyecek meraklılarıdır. Nadir malzemeler elde etmek için Hasat Şansınızı artırmak için Pişmiş Mısır gibi yiyeceklere de gidebilirsiniz. Bu, toplamayı ana gelir kaynağı olarak kullanan başkaları için de faydalıdır.

Beşincisi ev mobilyalarıdır. Başkalarının evlerini kozmetik amaçlarla dekore etmelerini sağlamak için mobilyalar üretebileceksiniz. Bu, özellikle oyuncuların büyük bir kısmı zaten ev sahibi olduğunda gerçekten yüksek talep görecektir, bu nedenle daha sonra düşünülmesi gereken bir şeydir. Sizler de benim gibi tonlarca eşya biriktirenler için sandıklar üretebilirsiniz.

Son olarak , Nitelikleri artırmanın yanı sıra ek koruma ve hayatta kalma sağlayan Amulets, Rings ve Earrings gibi mücevherler de vardır . 20. Seviyeye ulaştığınızda ilgili yuvaları kullanılabilir hale gelmeye başlar. Ancak, bileşenlerinden biri, özellikle Attributes , maden yataklarından elde edilen nadir kaynaklar olduğundan , Trinket zaman alır , bu nedenle Maden Şansınızı geliştirmek için Madencilik Şansınızı artırmanız gerekir.

Daha sonra, aksesuar üretmeden önce onları Cut Gems olarak rafine etmek için zerreleri toplamanız gerekecek . Bu, altın toplamanın en uygun yolu değil, ancak daha önce bahsettiğimiz diğer faaliyetlerle birleştirildiğinde, özellikle birçok oyuncu daha yüksek seviyelere ulaştığında yeterince iyi. Yapılarını tamamlamak için bu mücevherlere ihtiyaçları olacak .
Özetle, şu anda talep gören ürünler için Trading Post veya piyasa trendini sürekli olarak kontrol etmek size çok fazla gold kazandıracaktır. Kaynakları mümkün olduğunca verimli bir şekilde toplamak için aletlerinizin güncellenmesi ve çantalarınızın hazır olması da önemlidir. Satmak istediğiniz ürünleri ideal rotalarıyla birlikte belirledikten sonra, sürekli altın toplamak çok daha kolay ve hızlı olacaktır.
 
Son düzenleme:

Personalize

Üst Alt