Rohirrim

Yol karardığında Yolunu Ayırana Dost Denmez.
Süper Mod
Katılım:11 Eyl 2021
Mesajlar:164
Alınan Beğeni:103
Ödül Puanları:161
Skyrim
OnlyForward🌟🌀#3449

New World " Lag Detected " Hatası Nasıl Düzeltilir?​

Amazon Games'in yeni MMORPG'si New World'ün lansmanı sorunsuz geçti. Ancak bu, deneyimin birkaç bug olmadan olmadığı anlamına gelmez. Özellikle, oyuncular açık dünyadaki yerleşim yerlerinde ve yüksek nüfuslu bölgelerde bazı ağır gecikme sorunları yaşıyorlar.

Birçok oyuncunun bulunduğu bu alanlar, bazen oyuncuların ekranlarında “Lag Detected” yazan bir hata mesajının görünmesine neden olabilir. Hata mesajı oyuncuların ekranlarında uzunca bir süre kalır ve bazı durumlarda mesajı alan oyuncular oyun sunucusundan atılır ve giriş ekranına geri dönmeye zorlanır.


new-world-lag-hatası-yarasa.net.jpg

Lansman gününde uzun kuyruklar söz konusu olduğunda, “Lag Detected” hata mesajı, sınırlı bir programa sahip oyuncular için kötü olabilir. Neyse ki, New World'nın “Lag Detected” hata mesajının çözümü inanılmaz derecede basit. Sorunu nasıl çözeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.
  • Steam kitaplığınızı açın
  • New World'ya sağ tıklayın ve “Özellikler” i seçin
  • Yerel Dosyalar'a gidin
  • "Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula"yı seçin
Bu hızlı düzeltme ile uğraştıktan sonra, New World'yı yeniden başlatabilmeli ve tekrar “Lag Detected” hata mesajıyla karşılaşmadan oyuna geri dönebilmelisiniz. Hatayla bir kez daha karşılaşırsanız, oyunu kapatmaktan korkmayın ve mesajı engellemek için yukarıda belirtilen işlemi tekrarlayın.
 

Personalize

Üst Alt