Paylaşım New World Nasıl Trade Yapılır?

Rohirrim

Yol karardığında Yolunu Ayırana Dost Denmez.
Süper Mod
Katılım:11 Eyl 2021
Mesajlar:164
Alınan Beğeni:103
Ödül Puanları:161
Skyrim
OnlyForward🌟🌀#3449
New World Nasıl Trade Yapılır?

New World
'nın ticaret noktalarında para kazanmak, bazı beceri seviyelerini yükselttiğinizde ve daha nadir malzemeleri topladığınızda çok daha kolay. Aged Wood, potion malzemeleri ve esasen bulmak veya işlemek için çaba gerektiren her şey gibi öğeler, neredeyse her zaman makul miktarda altın satar.

Aynı şey ekipman için de geçerli. Donanımınızı oldukça hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz. İzlenecek iyi bir uygulama, eski silahlarınızı ve zırhınızı daha iyi bir şey bulur bulmaz satışa çıkarmak ve bir ticaret merkezinde satılmazsa, başka bir yerde listelemektir.

new-world-türkiye-forum-yarasa.net.jpg


New World Satılacak En İyi Eşyalar

Beta sırasında üç öğe düzenli olarak iyi satıldı, ancak bunları elde etmek biraz daha zor. Balık ve filetolar yüksek talep görüyordu, bu nedenle daha kaliteli sonuçlar elde etmek için balık avlama seviyenizi yükseltmeye değer. Grup görevleri aracılığıyla elde edilebilen Runes of Holding ve görevlerde üretebileceğiniz veya kazanabileceğiniz çantalar da düzenli olarak yüksek talep görmektedir.Ancak, herhangi bir şey göndermeden önce, genel satış fiyatını kontrol ettiğinizden emin olun. Kendiniz için pazarlık bulmak için iyi bir yol, ancak belirli kaynaklara olan talepte bir artış olursa, şansınızı yakalayabilir ve önemli ölçüde daha fazla altın kazanabilirsiniz.

New World Trade Postasından Nasıl Para Toplanır?​


Satış ve satış emirlerinden gelen para doğrudan envartere gider. New World, bir şey satıldığında küçük, kaçırılması kolay bir bildirim gönderir ve paranızı toplamak için yapmanız gereken başka bir şey yoktur.
New World'ya yeni başlıyorsanız , hangi grubun sizin için doğru olduğunu ve en iyi karakter yapılarının neler olduğunu düşünmek isteyeceksiniz

Ayrıca Fae Iron , Saltpeter ve Petal Cap gibi nadir eşyaların nerede bulunabileceğine dair bazı yararlı genel bakışlarımız da var .
 

Personalize

Üst Alt