Haber New World Oyuncuları Şimdiden Birbirlerini Büyük Miktarda Gold ile Dolandırıyorlar

Rohirrim

Yol karardığında Yolunu Ayırana Dost Denmez.
Süper Mod
Katılım:11 Eyl 2021
Mesajlar:164
Alınan Beğeni:103
Ödül Puanları:161
Skyrim
OnlyForward🌟🌀#3449
New World iki haftadan biraz daha uzun bir süredir piyasada ve oyuncular şimdiden oyun içi para birimi olan büyük miktarlardaki altınları trade etmeye başladılar. New World, EVE Online gibi gerçek bir sandbox MMO olmasa da, yakında skullduggery için benzer bir üne sahip olabilir.


new-world-türkiye-yarasa.net.jpg


New World alt dizininde, oyuncular bu hafta birkaç oyuncunun yanlış davranışları sayesinde tüm grupların çöküşünün hikayelerini paylaşmaya başladı. Paradoggs adlı bir oyuncu , "Bence Heracleion sunucusunun Syndicate faction, New World'nın Faction parçalayan draması için hız rekorunu kırdı" diye yazdı.

New World'da oyuncular, farklı bölgelerin kontrolü için birbirleriyle sürekli savaş halinde olan üç gruba ayrılır. Oyuncular, kendi gruplarını temsil eden ve yerleşim yerleri ve çevresindeki kırsal alanlar üzerinde doğrudan kontrol için diğer şirketlere savaş ilan edebilen Company - loncalar için New World tabiriyle - oluşturabilirler . Bir Company toprak sahibiyse, eşya ticareti yapan veya üretim istasyonlarını kullanan oyuncular tarafından kazanılan vergilerden kazanç sağlarken, arazisi olmayan şirketler çoğunlukla üyelerinin cömertliğine güvenmek zorundadır. Tek sorun, şirketlerin yüksek düzeyde bir güven içinde çalışması gerektiğidir, çünkü Company liderliğinin tüm bu altınlarla kaçmasını engelleyen hiçbir şey yoktur.

Paradoggs ,New World'nın birçok sunucusundan biri olan Heracleion'da, yakın zamanda New World factionlarından birine karşı bir savaşı kaybeden isimsiz bir Company ait olduğunu açıklamaya devam ediyor . Artık kendilerine ait bir toprakları olmadığı için, lonca lideri, Paradoggs'un şirketine, sunucuda kalan son talep edilmemiş bölgenin tapusunu almak için gereken ücreti ödemek için elinden gelen her altın parçasını tükürmesi için yalvarmaya başladı. Savaşları kazanmak açıkça bu kişinin yeteneği olmadığından, bu şirketin toprak sahibi olmak için son şansıydı. Paradoggs, şirketin kasasını doldurmak için bağışlanan 200 oyuncunun yaklaşık 60.000 gold olduğunu söylüyor ki bu da çoğu oyuncu için akıl almaz derecede büyük bir meblağ. İşte o zaman Paradoggs'un lonca lideri tüm parayı karakterinin cüzdanına boşalttı ve ortadan kayboldu.
Oradan Paradogg, lonca liderinin ve arkadaşlarının yeni karakterlere başladıklarını, parayı aktardıklarını ve eskilerini sildiğini, böylece kim olduklarını bilmeden baştan başlayabileceklerini söylüyor. Ani dolandırıcılık, görünüşe göre Heracleion'un faction kaosa sürükledi. "Loncadan 90 kişi yalnız kaldı, ihanete uğradı.


3.000'den fazla oy alan bu Reddit dizisinin yorumları, kısa sürede benzer hikayeleri paylaşan diğer oyuncularla doldu. Görünüşe göre New World sunucularının tamamında, Company liderleri lonca bankalarını boşaltıyor ve karşı bir gruba sığınıyor, diğer şirketler ise kişilerarası drama yüzünden çöküyor. Bir yorumcu , "Bu oyun zayıf beyinlere zarar veriyor. Lonca liderinin onu ve diğerlerini sadece [kazandıktan] sonra bazı oyun içi stratejiler hakkında anlaşmadıkları için gönderdiğim bir arkadaşım var" diye yazdı. "Yıllarca süren dostluk çöpe gidiyor. Başka oyunlar oynuyor. Bu delilik."
Başka bir oyuncu , "Birkaç gün önce sunucumda benzer bir şey oldu" diye yazdı. "En büyük [Sözleşme] Company lideri kasaları boşalttı."

EVE Online gibi bir oyundan normalde bekleyebileceğiniz türden bir şey. Her ne kadar EVE Online'ın en ayrıntılı dolandırıcılıklarını yıllardır ele almış biri olarak , bu parçala ve kap, neredeyse aynı düzeyde bir sanata sahip değil. EVE topluluğunda büyük yankı uyandıran büyük bilet dolandırıcılıkları, ortaya çıkması aylar alabilen şaşırtıcı derecede zekice planların sonucudur, oysa New World'nın dolandırıcılıklarından şimdiye kadar tüm altınlarınızı, kolayca yönetebileceğiniz insanlar tarafından yönetilen bir şirket bankasına bağışlamamakla büyük ölçüde önlenebilir. gerçek hayatta yumruk atmayın.
 

Personalize

Üst Alt