Rohirrim

Yol karardığında Yolunu Ayırana Dost Denmez.
Süper Mod
Katılım:11 Eyl 2021
Mesajlar:164
Alınan Beğeni:103
Ödül Puanları:161
Skyrim
OnlyForward🌟🌀#3449

Weaponsmithing nedir?

New World'da Weaponsmithing, bir yerleşim yerindeki bir Ocağında kendi Shield, Great Axes, Longswords, Rapiers, ve War Hammers yapmanızı sağlayan bir Ustalık Becerisidir. Düşmanlardan veya görevlerden Yakın Dövüş Silahlarının düşmesini beklemek istemeyen ve en iyinin en iyisini isteyenler için mükemmel bir Beceridir.

Herhangi bir Beceri gibi, Toplama da Silah Üretiminde büyük bir rol oynar ve istediğiniz silahları yapmak için malzemelere ihtiyacınız olacak. Ayrıca seviye atlamanın karmaşık adımları da yok; ne kadar çok zanaat yaparsanız, o kadar çok XP kazanırsınız.

Forges(Demirciler)​

Herhangi bir Forge'da zanaat yapamazsınız. Her Yakın Dövüş Silahının bir Seviye gereksinimi vardır ve her Forge bunu karşılamaz, bu nedenle başka bir yerleşimde uygun olanı bulmanız gerekir.
Bir Ocağın Seviyesini yükseltmek için, siz ve sunucunuzdaki diğer oyuncular, o yerleşimin Kasaba Proje Kurulundan gelen istekleri tamamlamanız gerekir - bu ne yazık ki kendi başınıza yapabileceğiniz bir şey değil.

Yapmak istediğiniz şey için doğru seviyede olan bir Forge kolayca bulmak için, Sohbet'teki diğer oyunculara, her kasabayı kontrol ederek sizi nerede kurtarabileceklerini bilip bilmediklerini sorabilirsiniz.

Weaponsmithing Nasıl Yapılır?​

Forge'a girdikten sonra, envanterinizde bulunan malzemelere bağlı olarak yapabileceğiniz tariflerin bir listesini göreceksiniz. Örneğin, Pillaging Crude Iron Armaments yapıyorsanız, 25 Iron Ore, 25 Rawhide ve 40 Green Wood Gereklidir.

New_world_weaponsmithing-yarasa.net.jpg

Perks, Gem Slots and Attribute Points ( Avantajlar , Gem Slotları , Özellik Puanları)​

Melee hazırlarken Silahlar , size bir Perk, Gem Yuvası veya Özellik Noktaları ile bir yapım daha yüksek bir şans vermek azoth ödeme seçeneğine sahip. Ne kadar çok ödeme yaparsanız, o kadar iyi şansınız olur, ancak sonuç tamamen rastgeledir ve istediğinizi elde etmeniz her zaman garanti edilmez.

New-world-gems-yarasa.net.jpg

Özel Kaynaklar farklıdır. Belirli bir Perk sağlamak için üretim sırasında uygulanabilirler. Örneğin, bir araç yaparken, o araçla her topladığınızda size 1 Azoth veren Drop of Azoth Oil Special Resource'a sahipseniz, Azoth Extraction Perk uygulanabilir. Weapon Smithing için farklı olanlar var, bu yüzden peşinde olduğunuz belirli bir Avantaj varsa onları avlamaya değer.

Weaponsmithing Hızlı Kasma​

Daha fazla karakter seviyesi artar, daha fazla weapon ve armor gerekir. Bu nedenle, mevcut en iyi Yakın Dövüş Silahları ile güncel kalabilmek için kendi eşyalarınızı yapıyorsanız Weapon Smithing seviyelendirmeye devam etmek önemlidir .Yukarıda bahsedildiği gibi, silahları demirleyerek Weapon Smithing seviyesini yükseltirsiniz .Kelimenin tam anlamıyla ürettiğiniz her şey size XP verir, ancak seviyeniz arttıkça sonsuza kadar aynı şeyi yapmaya devam etmek istemeyeceksiniz. Arttıkça, daha yüksek seviyeli öğeler yapıyor olmalısınız.
 

Personalize

Üst Alt