Oyun Önerisi

epincinizcom

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Alınan Beğeni:2
Ödül Puanları:1
Merhaba ,

Sadece valorant oynuyorum onda da bazen uzun oynayınca tilt oluyorum , troller yüzünden böyle arada kafa dağıtmak için arka planda müzik çalarken oynayabileceğim oyun önerisinde bulunabilecek varmı arada euro track 2 oynuyorum , böyle arka planda müzik çalarken bitirmeli değil böyle sürekli oynayabileceğim oyunlar önerirseniz sevinirim :) Konuyu yanlış yere açtıysam konu taşınabilir gerekli kategoriye

ODİN

Takım Lideri
Admin
Alınan Beğeni:415
Ödül Puanları:411
Albion
CLAY#1031
Son zamanlarda mobilden mini football ve toy blast dışında oyun oynamıyorum, bahsettiğiniz özelliklere uymuyor ama yazmak istedim :)

yusufefe

Yarasa Üye
Üye
Alınan Beğeni:110
Ödül Puanları:61
Knight Online çok güzel bir oyun başlamanızı öneririm (!) (unutulmaması gereken bir laf "Knight Online Hayat Offline" )

Rohirrim

Yol karardığında Yolunu Ayırana Dost Denmez.
Co
Alınan Beğeni:140
Ödül Puanları:244
Skyrim
OnlyForward🌟🌀#3449
Fernbus simulator oyna bende ets2 çok severim fernbus simulatör bak derim ben çok oynuyorum Eğer Otobüs sürmeyi severseniz Daha Detaylı bir oyun

Marjii

PRAISE THE SUN
Yeni Üye
Alınan Beğeni:6
Ödül Puanları:11
Dark Souls
Mârjii#1313
Bununla ilgili hikaye temalı oyunlara yönelebilirsiniz. Bazen bende online oyunlarda tilt olduğum zaman offline hikaye temalı oyunlara geçiş yapıyorum. Hikâye temalı tavsiye edebileceğim oyunlar; The Witcher 3, Dark Souls 2, Dark Souls 3, Hellblade: Senua's Sacrifice, Dying Light. Online oyunlarda ise Payday, L4D2, World of Warships'i deneyebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar