pc format sorunu yardim lagzim

alikvp

Yarasa Üye
Üye
Alınan Beğeni:78
Ödül Puanları:61
Silkroad
alikvp#9145
arkadaslar baslikta belirttigim gibi Asus psql se model anakartli masaustu pc var eski model usb format windows 7 ultimate 64 bit rufusla yazdirdim iso dosyasini format atma islemi basliyor format bitince yeniden baslatiliyor diyor geri sayim 1 e gelince pc donuyor ramlari degistirdim islemciye macun surdum yapmadigim bir sey kalmadi bios u bile guncelledim 4 adet hdd denedim gene ayni oluyor bunun sorunu neyden kaynakli ola bilir

Benzer konular

GRANDEKİNOKS

İkinci bir şans kazanmak, İlkine ihanet etmektir.
Admin
Alınan Beğeni:683
Ödül Puanları:911
Minecraft
Kipiterestus#3232
arkadaslar baslikta belirttigim gibi Asus psql se model anakartli masaustu pc var eski model usb format windows 7 ultimate 64 bit rufusla yazdirdim iso dosyasini format atma islemi basliyor format bitince yeniden baslatiliyor diyor geri sayim 1 e gelince pc donuyor ramlari degistirdim islemciye macun surdum yapmadigim bir sey kalmadi bios u bile guncelledim 4 adet hdd denedim gene ayni oluyor bunun sorunu neyden kaynakli ola bilir
Windows 7 çok eski değil mi sizce, neden hala kullanmak istiyorsunuz. Üstelik inanılmaz ram tüketen bir işletim sistemi :/

alikvp

Yarasa Üye
Üye
Alınan Beğeni:78
Ödül Puanları:61
Silkroad
alikvp#9145
Aynı iso ile farklı bir bilgisayara format atmış mıydın? muhtemel isodan sorun olabilir.

suan kullandigim sistem windows 7 ultimate 64 bit sp1 paketi kendime kurdugum iso yu denedim zaten lakin usb den boot edince windows dosyalari yukluyor dedikten sonra starting windows dedikten sonra format ekrani gelmeden siyah ekranda kaliyor sorun bu suanda hdd saglam kablolar saglam ram saglam

ULACAN

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Alınan Beğeni:5
Ödül Puanları:11
Valorant
AydınTuna#9047
Win 7 Lite kurup sorunsuz devam edebilirsiniz sorun %90 isoda dır.

Aliitsn

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Alınan Beğeni:3
Ödül Puanları:1
Albion
Aliitsn#4669
Evet, muhtemelen sorun iso'dan kaynaklı olabilir. Farklı bir bilgisayar varsa, buna format atmayı deneyebilirsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar